Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby mi ze 40-50 lat odjąć, to chętnie bym wrócił ? Albo tzw Faltcaravan (nie znam polskiego odpowiednika do tego), tyle że to już trochę mniej na objazdówkę się nadaje. Ale na upartego też można.

Edytowane przez portier (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, portier napisał:

Gdyby mi ze 40-50 lat odjąć, to chętnie bym wrócił ? Albo tzw Faltcaravan (nie znam polskiego odpowiednika do tego), tyle że to już trochę mniej na objazdówkę się nadaje. Ale na upartego też można.

Ja z namiotem, stopem swego czasu bardzo często jeździłem...bardzo fajne objazdówki były...

5 minut temu, Paweł7 napisał:

Ja żałuję, że nie kupiłem hamaka z "tropikiem" i moskitierą. Ale na przyszły sezon w taki się zaopatrzę, zobaczymy czy się zdecyduję nocować w nim ;).

Tymczasem kierunek - MORZE :D.

Oczywiście...namiot na ciepłe dni lub hamak...extra sprawa...ale z możliwością wejścia pod sztywny dach gdyby pogoda się załamała...

Udanej wyprawy - Bałtyk we wrześniu jest wspaniały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Ja kiedyś wystawiałem na sprzedaż osobówkę, czy to znaczy że nie lubię osobówek? Podobnie kiedyś mieszkanie sprzedawałem, czy to znaczy że wole być bezdomny? Przez takie głupie docinki robi się nam dyskusja jak wcześniej. Argumenty jak w "Misiu" gdzie gościu w teatrze sobie włosy wyrwał - Ja to bym w życiu do teatru nie poszedł...

Nadal uważam temat jako nośnik personalnych wycieczek, podziałów i drwin.

Absolutnie moim celem nie bylo drwienie z kogos czy personalne wycieczki, i mysle ze sam @peja76 o tym wie, bo z zona przymierzalismy sie do jego przyczepy.

 

14 godzin temu, peja76 napisał:

Widzisz a mogła być twoja, trzeba było dzwonić, niestety szaleje widziałem za ile Marek miał wystawioną twoją?, wystawiam bo chcę inną może taka sama ale inna, DMC 2t i garaż, a taka jak mi obliczyli z tym wyposażeniem co mam plus piekarnik to 170k to chyba moja jak za darmo a jak widziałeś doposażona jest.

Jak sprzedam tą a kupie inną to na pewno zaprezentuje w dziale nasze pojazdy.

Mogla czy nie to inna sprawa, natomiast decyzja byla nie tylko moja ale zony. Mi zalezalo na funcjonalnosci / ukladzie, a zonie bardziej odpowiadal wyglad Adrii ot i taka historia. Ale i tak najwazniejszym czynnikiem bylo DMC, bo holownik mamy dokladnie 2505 i z Twoim Hobby bysmy mieli 4255, czyli nie zmiescilbym sie w B96. Natomiast jak wiesz jestem poczatkujacy w temacie i jak robilem waskie trasy jak np Ryn -> Augustow to dziekowalem po cichu ze nie mam cepy 250cm szerokiej. Pewnie jak pojezdze i nabiore wprawy bedzie inna perspektywa, ale poki co latwiej mi sie jezdzi. A co do ceny z jaka wystawiles, to slusznie  robisz, jak widze jakie sa realia to wydaje mi sie ze pojdzie. 

 

13 godzin temu, maarec napisał:

Grzesiek gratuluję,  kilka miesięcy i już elita ;)

No to zaszczyt mnie kopnal :) Ale dzieki naklejkom forumowym, ktore nakleiles czuje sie jakis taki wiekszy szacuneczek na kempingach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Misio napisał:

Oczywiście...namiot na ciepłe dni lub hamak...extra sprawa...ale z możliwością wejścia pod sztywny dach gdyby pogoda się załamała...

Moja pani raczej na namiot się nie pisze :D. Tylko kamper. Ale ja po za kamperkiem w hamaku, zobaczymy ...

30 minut temu, Misio napisał:

Udanej wyprawy - Bałtyk we wrześniu jest wspaniały...

Dzięki :)

Byłem w zeszłym roku, potwierdzam. Moja pani znów chce i znów już tak trochę po sezonie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, portier napisał:

Analog82 - ja w ostatnich 6-7 latach 3 przyczepy sprzedałem i czwartą kupiłem - potrafisz z tym żyć? Przez kilka godzin fajnie tu było, elitarne jednostki wróciły do domu i zaczyna się ten sam rozpiździel co był. Tego tu naprawdę nikt nie kontroluje? 

Jesli to sarkazm to jest on jak najbardziej uzasadniony i w pelni potwierdzam, ze dopiero raczkuje w temacie. Ja bym tylko zmienil na "elytarne", zeby to bylo bardizej czytelne. Natomiast mam wrazenie, ze niektorzy sa jakos nastawioni antagonistycznie, dorabiaja sobie do tresci wydzwiek i mysla ze potrafia czytac intencje.

Jak widze ze Peja wistawil cepe to po prostu pytam, bo wiem ze juz takie podchody robil, by wyczuc rynek i celowal wtedy w kampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Twój inny wpis przeczytałem i widzę że coś innego na myśli miałeś, więc sorry. Ale sam przyznaj, że bez dodatkowej wiedzy jakoś zaczepnie to wyglądało, a tego tu chyba nie potrzeba. Ale jeszcze raz sorki, zwracam honor ??️??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Analog82 napisał:

Absolutnie moim celem nie bylo drwienie z kogos czy personalne wycieczki, i mysle ze sam @peja76 o tym wie, bo z zona przymierzalismy sie do jego przyczepy.

Ok, zwracam honor. W takim razie ja wychodzę na tego co wprowadza "nerwówkę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Analog82 napisał:

Absolutnie moim celem nie bylo drwienie z kogos czy personalne wycieczki, i mysle ze sam @peja76 o tym wie, bo z zona przymierzalismy sie do jego przyczepy.

Grzesiek nie ma problemu, co do ceny wywaliłem większą bo taką przyczepę co bym chciał to trzeba trochę dołożyć i odbiór był by dopiero w marcu a naprawdę nie zależy mi, za tyle co tobie dawałem mam klienta nawet trochę focha strzelił że mu na razie nie chce sprzedać i wystawiłem z większą ceną, ogólnie żona chciała by inny układ 560WFU lub 560FC ale ten drugi układ musimy dokładnie obejrzeć, sam nie wiem czy może jeszcze nie poczekać rok może dwa i faktycznie kupić taką z łazienką na całym tyle. Poczekać tylko dla tego że córka może rzadko ale nieraz jedzie i ten piętrus się przydaje, za dwa lata będzie mieć 17lal i wtedy na pewno nie pojedzie a jak już to nie będzie spała na piętrusie, choć z drugiej strony chciałem drzwi  garażowe i rowery tam chować oraz piętrus pasuje na magazynek, a ja trochę tych pierdół mam. Zobaczymy na targach jak się odbędą co nam wpadnie w oko. 

Jak mam być szczery to w Mielnie stał koło nas Fendem sympatyczny Niemiec i ten sprzęt też wpadł mi w oko, głownie przez duże okna, jak patrzyłem na moje Hobby i  Fenda to Hobby jak dziadówa? małe okna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.