Skocz do zawartości

Konstrukcja ściany Knaus Sport - zabudowa klapy serwisowej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Dokończę może historyjkę tej mojej nieszczęsnej klapy Thetforda. Jak już wcześniej pisałem wiedziałem, że nie będzie to dobrze wyglądać jak się nie ma oryginalnego wypełnienia skrzydła :( . Trzeba było kombinować bowiem nie dostałem nigdzie tak dużego kawałka oryginalnej blachy z Adrii, trochę się naszukałem, ale niestety nic  nie dostałem, Można pomarzyć żeby kupić tak duży kawałek i to jeszcze w oryginalnym malowaniu. Jedyne co mogłem zdobyć to rybią łuskę i to jeszcze w innym kolorze , niestety ta struktura mi wybitnie nie pasowała.O cenie kawałka takiej blachy to lepiej już w ogóle nie pisać. W końcowej fazie zdecydowałem się na wypełnienie z oryginalnego przyczepowego laminatu dachowego.Skoro struktura blachy i tak by mi nie pasowała, to wolałem żeby to chociaż było gładkie. No i wyszło jak wyszło, cudów się spodziewać nie mogłem, oczywiście nie jestem zadowolony z efektu końcowego, ale cóż było robić - trzeba się było jakoś ratować :( Po montażu tak to wyglądało :

 

IMG_20190625_133618.thumb.jpg.0ca5473e804e65d25906ca2b4b85dd62.jpg

 

Niestety klapa biała jak śnieg, do tego gładka, a buda z lekka kremowa, więc nie może to dobrze wyglądać :(  Pozostało mi tylko nakleić jakiś idiotyzm na tym wszystkim żeby kontrast był i tyle. Może kiedyś dostanę taki kawałek oryginalnej blachy Adrii w takim samym wzorze, to oczywiście zmienię to, ale na chwilę obecną muszę z tym żyć - co nie przychodzi łatwo, szczególnie jak na takie bambarylstwo popatrzę :(

 

IMG_20190709_182043.thumb.jpg.a6a191ce7dddea3cab10ae3cf83765da.jpg 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie oryginału i zanieś z dokładnymi wymiarami do jakiejś firmy o profilu reklamowym. Dorobią Ci naklejkę i będzie git. Pewnie będzie widać jakąś różnicę ale zawsze będzie lepiej.

Miałem dokładnie to samo, a teraz jest ładnie :) 

IMG_9382.thumb.JPG.5ccc0f2e55e35e1ba24d59c47bb5cc0c.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BUMERANG napisał:

Dorobią Ci naklejkę i będzie git.

W pierwszej fazie myślałem o tym, chciałem zlecić wykonanie takiej naklejki, ale doszedłem do wniosku, że i tak kolorów idealnie nie dobiorą, do tego klapa gładka, a nie w strukturze, więc efekt końcowy i tak będzie marny. Dla mnie jak nie ma oryginału, to półśrodki i tak mnie nie zadowolą. Po drugie taki indywidualny projekt - to duuużo większy koszt. A mi to wszystko już się po prostu nie opłaca. Moja przyczepa ma 30 lat i choć jest w idealnym stanie, to i tak stworzyłem twór kompletnie ekonomicznie nieuzasadniony :) To co wsadziłem w tą przyczepę już dawno przerosło jej wartość rynkową, kiedyś trzeba hamulce zaciągnąć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.