Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

pod czyim wpływem i co zmieniłem?

 

O ile sobie przypominam, kiedyś mieszkałeś w Poznaniu.

Nie śledziłem tak dokładnie forum i być może przedwcześnie uznałem, że zmieniłeś miejsce zamieszkania pod wpływem nur57. Jeżeli było odwrotnie, to bardzo Cię przepraszam. :czacha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj na zasadzie ,,nic nie robiernia w ogródku ,, połozyłem sie w Niewiadce na kilka minut. Przytuliłem sie do baranicy futrzanej na moim wielkim łożu .

Niestety Basieńka wyrwała mnie z letargu na obiad ! Mówię Wam jak było milutko . Jutro znów wyjazd .Ale postanowiłem teraz nie będzie przeproś ! Na czas Zlotu wyłączam wszystkie kontakty ze światem ! / komóra i modem do wora /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak ! Sprawa jest poważna ! Mam dwoje dorosłych dzieci: syna i córke . Na moje pytania o wnuki usmiechają sie głupawo !? Teraz wiem ze to moja wina , gdyz nigdy nie przeprowadziłem z nimi wstydliwej rozmowy , jak sie te wnuki robi . Taki mały błąd w systemie wychowawczym i teraz musimy cierpieć z Basią w samotnosci. A moze są jakies kursa w tym temacie ??????? :):-]:)

 

PS. Jak to by było miło oprowadzac wnuczka lub wnuczke po kempingu. Pompowac rowerek , jak ty Marcelince !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa raczej na Zlocie ! Na budowie CH MALTA jest taki burdel że nawet nie chce mi sie tam jechac . Pseudo dilerskie firmy / bez nazwy / z zasranymi gówniarzami po studiach ! Rozumiesz ! Kask i buty z noskami stalowymi przy układaniu płytek w łazienkach !

Z checią Ciebie wysłucham na Zlocie ale tylko przy :czerwona: gdyz ja mam tylko Wigry 3 , a ty jesteś zapalonym rowerzystą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zasranymi gówniarzami po studiach

:hop1::ok::ok: dobrze, że jeszcze po studiach nie jestem i w biurze siedzę a nie na budowie :ok: i nawet szkolenia BHP z obsługi czajnika nie miałem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ! Szkolenie masz załatwione . Nie możesz biegać po Zlocie bez znajomości obsługi czajnika .

Szkolenie jest proste . Przywiazujemy czajniczek do ręki ,,nieszkolonego ,, , napełniamy płynem i nosi go aż wypije zawartość.

Najlepszy jest czajnik z dziubkiem o pojemnosci powyzej 2 litrów . Jaki to płyn ???? Tu sie może tylko wypowiedziec nasz forumowy browarnik Michał !

Może ktos posiada taki czajniczek z dziubkiem ????

 

Teraz wszyscy bedą pisać że sa nieszkoleni ! :hop1::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.