Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ktoś już uzgadniał z właścicielami kempingu, że załogi będą szybciej, na zlot do Sławy tez wybrałem się szybciej i kemping nie do końca był gotowy, bo to początek sezony i praktycznie sezon w Sławie zaczyna się od 1 maja , nie wiem jak w Warce.

Abyśmy nie zaskoczyli wszystkich swoim wcześniejszym przyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57

kemping nie do końca był gotowy

Po to nas tylu chce przyjechać wcześniej aby kemping przygotować na na 1 maja. :( I siebie również musimy przygotować. :(

wir57

praktycznie sezon w Sławie zaczyna się od 1 maja , nie wiem jak w Warce

W Warce również od 1 maja.

jedrek101

więcej info bliżej kwietnia...

Już wszystkie info podałeś. Info na temat piwa niepotrzebne bo jak Ciebie znamy to bez piwa nie przybędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57

Cytat:

kemping nie do końca był gotowy

 

Po to nas tylu chce przyjechać wcześniej aby kemping przygotować na na 1 maja. :( I siebie również musimy przygotować. :(

 

1 maja to oki ale ja i spora grupa chce być już 29-04 i o tym pisałem i czy właściciele kempingu wiedzą o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku, chyba nie zrozumiałeś lepciaka :( Jemu chodziło o to, żeby to właśnie ci co przyjadą wcześniej przygotowali kemping dla reszty :(

Teraz jako czynnik aspołeczny zastanawiam się czy nie przyjechać na gotowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, to Lepciak mnie nie zrozumiał , bo o tym , że wcześniej przyjadę to po to aby przygotować zlot z naszej strony na 1 maja, o ten wcześniejszy przyjazd prosił Rysiaczek ( oczywiście kto może i chce) .

A mi chodziło o właścicieli kempingu , czy nie zostaniemy pod bramą 29 , lub właściciel kempingu powie, że proszę na razie rozbić się tu , a później gdzie chcecie, bo coś tam nie przygotowane. A nie będzie mi się chciało zwijać i rozwijać ponownie w Sławie na ten przykład nie było ciepłej wody i koszono jeszcze trawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, jak będzie otwarta , myślę, że lepiej uzgodnić z właścicielem kempingu , a może już jest uzgodnione , dlatego to moje pytanie by ich nie zaskoczyć , coraz więcej załóg wyraża chęć wcześniejszego przyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem takze od Martesa że będzie około 30 kamperów .Razem będzie około 100 załóg. Nasz wcześniejszy przyjazd to takze wspólne zaplanowanie miasteczka . Jest zaplanowane miejsce rezerwowe gdyby nastapiło pospolite ruszenie i liczba załóg sie zwiekszyła . Mamy obiecane że wszyscy sie zmieszczą . Ale będzie łuna nad Warką jak każdy oswietli swój pojazd .

Prośba do Adminków , jeżeli Wam sie uda to proszę także o wczesniejsze przybycie !

:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.