Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał aby stworzyc liste chetnych do wczesniejszego przyjazdu . Inne tresci prosze wpisywać w pokrewnych tematach dotyczących V Zlotu !

A lepciak pisał,e zrobił się z ciebie formalista, ale jakoś do tej pory mu nie wierzyłem :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotrek, blisko siebie jesteśmy wiec może uda się razem wyruszyc w kierunku Warki. Jeśli będziesz jechał ze Strzelina kieruj sie na Oławe , a pożniej razem w kierunku Namysłowa miniesz Wrocek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Piotrek, blisko siebie jesteśmy wiec może uda się razem wyruszyc w kierunku Warki. Jeśli będziesz jechał ze Strzelina kieruj sie na Oławe , a pożniej razem w kierunku Namysłowa miniesz Wrocek.

 

Hm, myślę, że Piotrek, to tylko pociągiem będzie się poruszał i za dużego wyboru nie ma. :hehe: No chyba, że kolega weźmie na stopa naszego Admina. :zlo:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, prawdopodobnie 29-04 bede ruszal we wczesnych godzinach porannych myśle , że nie bedzie problemu byś dostał sie do Oławy, zreszta to jeszcze sporo czasu i bedzie czas sie dogadać z tym wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że razem z Yabulonem dotrę na zlot 29

pięknie jest marzyć w gruniu o ciepłym majowym łykendzie

a na razie życzę wszystkim forumowiczom

wesołych i zdrowych świąt i szampańskiego sylwestra

pozdrawiam Janusz S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.