Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie kto 29go wieczorem wyrusza z okolic Wawy/Nadarzyna/Pruszkowa?? ;)) Bo ja bede musial zaczac chyba droge z Grodziska Mazowieckiego...Planuje jechac na Radom...i jak skonczy sie dwupasmowka to skrecam w lewo na Warke...jakby kto tamtedy jechal to jakos sie mozna ustawic w drodze czy cos...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ja potwierdzam, że bedę w srode po 14.

 

Wir- jeszcze raz dziekuje za propozycje wziecia mnie na gape, ale ostatecznie znajomy bedzie ze mna jechal, wiec sie przyczlapiemy pociagiem. ;)

 

Musze przyznac, że z dotychaczasowych zlotow na ten mi najlatwiej sie bedzie dostac- dobre polaczenia sa ;). Bedziemy do samego konca- jakos po 21. w niedziele wyjezdzamy z Warki co by dotrzec na rano (na uczelnie... :D ) do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby w całej Polsce przez 7 dni lał deszcz. Ten zapis "Prognoza ma charakter orientacyjny" daje autorom tej strony nieograniczone możliwości "przepowiadania" pogody :hop1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.