Skocz do zawartości

Na narty z przyczepą


janekorka

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Na parking pod samym stokiem w Czarnej Górze ( https://goo.gl/maps/mVweURszSBb5vqvV7 ) jadąc od strony Stronia Śląskiego myślę że bez problemu wjechałbyś zestawem z autem FWD ;)

Dzięki, patrzyłem, od Stronia powinno dać radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czyś napisał:

Dzięki, patrzyłem, od Stronia powinno dać radę. 

tyle że nie wiem jak będzie w tym roku, bo w zeszłym roku kwestia nocowania na tym parkingu nie była uregulowana.

Oficjalnie jest zakaz , my jak i wiele innych załóg spało tam bez problemów, dzwoniłem nawet w zeszłym roku do zarządcy ośrodka i powiedzieli że zakaz jest ze względów formalnych ale nieoficjalnie mówili że nie mają nic przeciwko.

zaproponowałem im żeby uregulować temat ,  skojarzyłem ich z  @pawel1966 który miał się z nimi kontaktować w sprawie oferty montażu słupków "campersystem" na tym parkingu.

czy coś z tego wyszło nie wiem , może Paweł się wypowie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy decydowali że i gdzie, zadrynię i pytnę, czy z ogonem nie pogonią.

W razie gdyby co, samochód zaparkuję parę miejsc dalej, a na cepie walnę 2 bannery "Zapiekanki" i "Z powodu COVID-19 nieczynne do odwołania" :) 

Pamiętacie w Kajku i Kokoszu - "napis ochronny" ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, czyś napisał:

W razie gdyby co, samochód zaparkuję parę miejsc dalej, a na cepie walnę 2 bannery "Zapiekanki" i "Z powodu COVID-19 nieczynne do odwołania" :) 

Pamiętacie w Kajku i Kokoszu - "napis ochronny" ? :)

Rozbiłeś bank ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś żeby na parkingu komuś nie pasiła budka z zapiekankami? Nawet chwilowo zamknięta? :) 

Zaczynam myśleć desperacko o jakimś wyjeździe, za długo jestem uziemiony, stąd chore zgrywy...

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 14:56, Suzu4x4 napisał:

który miał się z nimi kontaktować w sprawie oferty montażu słupków "campersystem" na tym parkingu.

Hej. Mamy bardzo dużo rozpoczętych tematów jesli chodzi o parkingi dla camperów, i to w całej Polsce. Trochę już powstało ( wystarczy spojrzeć na "mapę realizacji" na stronie Campersystem) . Ale wiele decyzji jeszcze nie zapadło jeśli chodzi przynajmniej o gminy, z którymi rozmawiamy i o prywatnych inwestorów. Ale działamy choćczasy niepewne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel1966 napisał:

Hej. Mamy bardzo dużo rozpoczętych tematów jesli chodzi o parkingi dla camperów, i to w całej Polsce. Trochę już powstało ( wystarczy spojrzeć na "mapę realizacji" na stronie Campersystem) . Ale wiele decyzji jeszcze nie zapadło jeśli chodzi przynajmniej o gminy, z którymi rozmawiamy i o prywatnych inwestorów. Ale działamy choćczasy niepewne...

no i super :yes:

mapę zapisuje, fajnie że wrzucacie miejsca realizacji,  mam nadzieję że po pandemii czeka was boom w inwestycjach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Suzu4x4 napisał:

no i super :yes:

mapę zapisuje, fajnie że wrzucacie miejsca realizacji,  mam na dzieję że po pandemii czeka was boom w inwestycjach ...

Po pandemii to będzie zapaść na rynku kamperów i przyczep.

Tyle dobrego towaru napłynie z rynku wtórnego. ;)

Myślę że będzie masa ludzi która się w karawaningu nie odnalazła  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 13:39, janekorka napisał:

Czym Wy ciągacie te ciężkie budy? ?

Pytasz, masz odpowiedź :). 

moc oczywiście bez znaczenia, jednak MW ok 2500, z nami ok 2800-3000kg.  Zimowo z budką tylko raz byliśmy.

IMG_20200522_171045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vrs napisał:

Po pandemii to będzie zapaść na rynku kamperów i przyczep.

Tyle dobrego towaru napłynie z rynku wtórnego. ;)

Myślę że będzie masa ludzi która się w karawaningu nie odnalazła  

 

Zapaść to może być w ogóle...nie tylko na rynku camperów i przyczep. Myslę, że po pandemii powrót do tego co było na koniec 2019 potrwa parę lat...niestety. No ale miejmy nadzieję, że mimo wszystko wszystko prędzej czy później wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel1966 napisał:

No ale miejmy nadzieję, że mimo wszystko wszystko prędzej czy później wróci do normy

Na pewno wróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pandemii to będzie zapaść na rynku kamperów i przyczep.
Tyle dobrego towaru napłynie z rynku wtórnego.
Myślę że będzie masa ludzi która się w karawaningu nie odnalazła  
 
Na razie nic na to nie wskazuje.
Część ludzi na pewno się nie odnajdzie ale biorąc pod uwagę jaki jest bum w tej chwili to i tak będzie dużo więcej niż przed pandemią więc nie wiem ...
Cześć osób obstawiała ze będzie wysp sprzętów po wakacjach od tych co kupowali na szybko i nie zatrybiło, jakoś tego wyspu nie widać ...

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandemia trwa w najlepsze wiec myślę że jeszcze na to za wcześnie. 

Ale to takie moje wolne wnioski nie poparte żadnymi analizami ;)

EDIT:

jak takie wysokie ceny się utrzymają to moja przyczepa będzie chyba jedną z lepszych inwestycji w moim życiu. :]

Może ją sprzedam... hmm?

i kupię namiot :]

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.