Skocz do zawartości

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do właściciela jeepa? Jestem fanką opli. Po opc line vectrze przeszliśmy na opc line insignię sprzed liftu. Uwieeeelbiam ją. To moje oczko w głowie. 2.0 dieselek, kombi full wypas. Po mieście 8l. W trasie 6,5l. Z tym że nie automat. Z przyczepą bez klimy jako tako a z klimą 12. No i mi mój mąż wczoraj wychodzi jak Filip z konopii? i włącza ogłoszenia z jeepem! Jpd....ryczę jak bóbr! Bo iśka to moje marzenie, o którym nawet nie śmiałam myśleć. Płakałam po sprzedaniu vectry bo mieliśmy ją od nowości. Ale chciałam iść pułap wyżej. No i Iśki cenowo jeszcze jakoś wtedy stały.....Czy faktycznie lepiej jest gdy przyczepę ciągnie taki dzikus Jeep? Proszę napisz mi....jak z paliwem, ile pali bez przyczepy ile z... Ile pali z klimą jak ciągniesz przyczepę. No i jak z częściami. Czy stosunkowo do opla są tak samo łatwo dostępne części? Czy sporo droższe? Czy twój to diesel czy benzin ( czy ma gaz?). Przepraszam, że aż tyyyyle pytań, ale mam przerażenie w oczach, a pewnie mąż ma rację:/ Jak wejdziesz na mój profil - jest fotka auta i przyczepy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w tym temacie. 

 

Bez porównania lepiej się holuje, tylko ja mam dużą benzynę w autoamacie. Bardzo spokojnie jadąc pali 20l, tak normalnie 23-25, z budą 27-30. Części do do jeepa od cholery na rynku. Tylko te jeepy co ja mam to są już pełnoletnie auta, trzeba się liczyć z tym że ciągle coś będzie do roboty, mniejsze lub większe ale będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój b. dobry znajomy ma takie auto z silnikiem 4,0 LPG i powiem tylko tyle, że kupił drugie (yarisa) żeby mieć czym do roboty jeździć jak jepp stoi miesiącami u mechanika. Władował w niego ponad 20 tyś i dalej nie jeździ. Przy takim spalaniu ( 30 l z przyczepą dał bym sobie z tym sportem spokój).

Agulek Twoją przyczepę to pociągnie fiat punto i nie ma żadnego powodu żeby wchodzić w taki jepnięty samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Thomas napisał:

Mój b. dobry znajomy ma takie auto z silnikiem 4,0 LPG i powiem tylko tyle, że kupił drugie (yarisa) żeby mieć czym do roboty jeździć jak jepp stoi miesiącami u mechanika. Władował w niego ponad 20 tyś i dalej nie jeździ. 

 

Jeszcze nie zmienił mechanika który go robi w bambuko? 

20 minut temu, Thomas napisał:

Przy takim spalaniu ( 30 l z przyczepą dał bym sobie z tym sportem spokój).

 

Taniej niż ropniakiem więc po co zmieniać? 

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thomas napisał:

Przy takim spalaniu ( 30 l z przyczepą dał bym sobie z tym sportem spokój).

30 to był max pod wiatr, średnio 27x2,2 -59,4, cytryna dwulitrowy dizel 11,5x5-57,5. No szaleństwo. Tylko że jeepem goniłem 110-115 a cytryna 100. 

Poza tym jeep to zabawka, 3 auto w domu, ważne żeby w zimie było sprawne jak będę chciał w gôry z budą jechać

 

reszta mi to lotto

3 godziny temu, cicik napisał:

:)))
;)

A Ty co się śmiejesz?  Wszystko Twoja wina :D 

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 23 pali jak się zapier...nicza z budą. Rekord z budą mam 19... Tyle że ja mam 400-kę.

Solo nie mam sensu pisać, bo wszystko zależy tu od stylu jazdy i nogi właściciela. W każdym bądź razie ... i 15 na 100 już widziałem i ponad 30 też. Mówimy oczywiście o LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasune sarkazmem(w myśl zaczerpnięta z tego forum, ze najbardziej do rozumu przemawia wyśmianie) - widzę grupa wsparcia jest aktywna! ;) 

Dla mnie niskie to jak zejdę do 12-13l gazu z przyczepa jadąc 90-95. To wtedy jest niskie. Ok ja rozumiem, ze to jest prawie 5l pojemności, nigdy bym jednak nie przypuścił, ze tyle bedzie pił. 

Panowie mozna taniej. Dużo taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskocz na 110-115 to zobaczysz jak Ci spalanie poszybuje. Jak @Commander pisał jemu ten sam silnik mniej pali, ale ja nie lubie się męczyć i tarabanić 90tką. Poza tym buda 225cm szer a 250 to dla spalania też kolosalna różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, vinyl napisał:

Zasune sarkazmem(w myśl zaczerpnięta z tego forum, ze najbardziej do rozumu przemawia wyśmianie) - widzę grupa wsparcia jest aktywna! ;) 

 

To grupa która ma jakąś praktykę a nie opowiada że im się coś wydaje?

21 minut temu, vinyl napisał:

 

Dla mnie niskie to jak zejdę do 12-13l gazu z przyczepa jadąc 90-95. To wtedy jest niskie. Ok ja rozumiem, ze to jest prawie 5l pojemności, nigdy bym jednak nie przypuścił, ze tyle bedzie pił. 

Po co porównywać sprzęty zupełnie innej wielkości, mocy i klasy?  Tico pali jeszcze mniej. 

23 minuty temu, vinyl napisał:

 

Panowie mozna taniej. Dużo taniej. 

Nie można jeśli ma być wygodnie i bezpiecznie. Oczywiście możemy mieć mała przyczepę z małym autem ale nie każdy tego chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.