Skocz do zawartości

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat blokadę międzyosiową jak Jeep ma. No i nie ma jakiejś beznadziejnej viskozy to załączania napędu na most Ale zaletą jest w terenie jej waga.

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mosty zupełnie otwarte a w jeepie jest choćby lsd. 

Co się działo z wiskoza? Nie działała? Z fotki widzę że miałeś zj z najgorszym reduktorem jaki był w jeepach. 

Waga jest wada lub zaletą. To tak jakby stwierdzić że Niva jest lepsza od LC lub Patrola bo jest lzejsza?

5 minut temu, jacekzoo napisał:

Na pewno jeździłeś wj’tem?

Jaka to różnica, skoro na masce było napisane dzip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maarec napisał:

Jakby nie patrzeć, buja tym Jacka jeepem solidnie. Bardzo jestem ciekawy jak to wpłynie na stabilność holowania.

Stabilność będzie lepsza od każdej osobowki. To oczywiste. 

Jeśli naprawi zawieszenie?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wójkiem nie jeżdziłem . Reduktor miał jaki fabryka włożyła. Rozmawiamy o właściwościach trakcyjnych, a o tak zwanej elektronice to nawet nie chcę wspominać. Ale CCC cena czyni cuda, za taką cenę i takie wyposażenie za każde auto trzeba by zapłacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zundapp600 napisał:

Wójkiem nie jeżdziłem . Reduktor miał jaki fabryka włożyła. Rozmawiamy o właściwościach trakcyjnych, 

Właśnie, ten zj ma najgorsze parametry trakcyjne z jepow. WJ Jacka jeśli chodzi o napęd to inny świat. 

3 minuty temu, zundapp600 napisał:

a o tak zwanej elektronice to nawet nie chcę wspominać. 

Elektroniki w napędzie jest dokładnie zero?

4 minuty temu, zundapp600 napisał:

Ale CCC cena czyni cuda, za taką cenę i takie wyposażenie za każde auto trzeba by zapłacić więcej.

Jak każde amerykańskie badziewie jest porostu tanie. To zaleta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ZBYCH1234 napisał:

Stabilność będzie lepsza od każdej osobowki. To oczywiste. 

Nie jestem taki pewny ,tym bardziej auto ma być używane zimą.

Z mojego doświadczenia tak twierdzę-oczywiście mogę się mylic. Tobie źle się holowalo w zimie przyczepę WJ? 

2 minuty temu, zundapp600 napisał:

Piszę opinię o Zj 5,9 V8

No nic na to nie poradzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, danielpoz napisał:

Jeśli naprawi zawieszenie?

Teraz jest u gazowników, wyczyścić reduktor i zrobić emulator, dokładnie nie wiem do czego służy, chyba steruje wtryskami gazu? Po niedzieli odbieram, daje do mechanika żeby doprowadził zawieszenie do ładu, później do elektronika żeby przerobił 7 na 13 pin, a później do blacharza, bo znalazłem małą ,,niedoskonałość,, :D progu, a chce zrobić zanim pójdzie dalej. Po tym czasie, czyli paru dniach może tygodniach, lżejszy o pare k zł będę bardziej testował :D 

Jak się nie uda wyjechać w tym roku do szpindla to chciaż wezmę budę na przejażkę zobaczyć jak zestaw bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.