Skocz do zawartości

auto - suv za ok 100 tysi


pajel

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2018 o 15:19, maarec napisał:

Fajny. Większość że skrzynią automat ma na haku 1650. Jedna wersja automat, Awd ma niby 2000 na haku. Na drodze robi wrażenie, muszę go z bliska zobaczyć.

 

Edit - 380NM, 4.67m dobry konkurent dla kugi, trzeba uważać na skrzynię aby bezstopniowej nie kupić ;)

Koleos automat ma tylko bezstopniowy CVT i ma wtedy właśnie 1650 DMC przyczepy. Jestem ciekawy jak się takim automatem ciągnie przyczepę, jeździłem Mitsubishi Eclipse i Outlander nowymi z CVT i już inaczej te skrzynie pracują niż pierwsze CVT, nie ma tego irytującego wycia. Myślę że tymi automatami CVT może się przyjemniej jeździć z przyczepą niż klasycznymi automatami, czy skrzyniami dwusprzęgłowymi jeśli chodzi o płynność jazdy, fajnie jakby ktoś kiedyś podzielił się wrażeniami z jazdy przyczepą właśnie z CVT.

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kocur napisał:

Pytałeś o Kugę - ciągnąłem przyczepę prawie nową Kugą awd, z dwulitrowym dieslem i  z fabrycznym pakietem do przyczepy ( głównie oprogramowanie ). Fajna sprawa, dużo lepiej niż Mondeo z takim samym silnikiem. Można koledze śmiało Kugę polecić.

kiedyś holowałem kugą 2.0 TDCI 180Km, AWD - powershift -  jakieś 1,5t złomu na ogonie. Było bardzo dobrze, ona tam ma chyba 2200 na haku ale przez 1,33 może holować w PL jakieś 1677kg (ta konkretna sztuka). Auto bardzo fajne, dobre dla ogarniętej rodziny 2+2 z większymi dziećmi, którym nie trzeba targać ze sobą pół domu. Z resztą to samo da się już zrobić w małym ecosporcie - ten jednak nie nadaje się na holownik.

Wymiana oleju w skrzyni wraz z całym serwisem samochodu na 3 rok przy przebiegu 44000km - 2800zł z robocizną. Nie ma wielkiej tragedii - oczywiście w Aso wraz z przedłużeniem gwarancji. Kugę polecam, uwielbiam jechać nią w trasę ze względu na skrzynie i napęd. Gdyby miała to swoje DMC większe, zostałaby na dłużej w rodzinie jako awaryjny holownik do Adrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, konrad_b napisał:

image.thumb.png.bb8f60dbf04ca0480d3f720c7bcec594.png

ja tam widzę nawet 2100kg 

 

3 godziny temu, kocur napisał:

Napisałem wcześniej oczywiście o Kudze z wpisem w dowodzie rejestracyjnym O1 = 2100 kg. Dwulitrowy diesel.

?   :piwko:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dokończę temat, kolega zakupił Kugę, czy zadowolony to nie wiem jeszcze.. jak pojeździ, pociąga budę będzie wiadomo co i jak ;)

w założonej kasie się zmieścił. ;)

 

dziękuje za podpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silik dizel chyba 2 litry 150 koni?. miejsca na rodzinę  2+2 wystarczy.  miejsca w sam raz chyba,  choć do mojego chryslera pacifica to nie ma szans. Nie wiem jak w innych fordach z miejscem..

siedzi się wyżej, lepsza pozycja dla kręgosłupa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.