Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Cezarr napisał:

Dodam tylko że osobiście ustrzeliłem tego kowboja i faktycznie zgadzam się z Jackiem, potrzeby jest lekarz ???

Tzn. po co, czyżby tak krótko trwało wyprzedzanie, że zaczęło cię coś niepokoić? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiózł mąkę do piekarni. Jak by nie on to byście bułek nie mieli w sklepie. Czepiacie się ?

 A poza tym była linia przerywana, więc wyprzedzanie po prostu mu się należało. Policja do ukarania za utrudnianie manewru :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

Wiózł mąkę do piekarni. Jak by nie on to byście bułek nie mieli w sklepie. Czepiacie się ?

 A poza tym była linia przerywana, więc wyprzedzanie po prostu mu się należało. Policja do ukarania za utrudnianie manewru :mlot:

Powiem więcej.... władza celowo utrudnia działalność przedsiębiorcom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Commander napisał:

Mandat?

Powinno być sprawdzenie kwalifikacji kierowcy. To by coś pomogło....

Pędzące 40 ton i bariery po obu stronach. Podtrzymuje co powodziałem.... badania psychiatryczne co kwartał.

Nie zapomnij o rowerzystach, oni to co miesiąc:
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-kierowca-tira-czyli-wzor-cnot-statystyka-nie-klamie,nId,2615890

A tak swoją drogą - jest jeszcze jakiś kraj europejski, w którym trzeba robić psychotesty na prawo jazdy ciężarowe? 

PS
Taaak, wiem, że artykuł sprzed 3 lat, ale nie chciało mi się szukać dalej, a statystyki pewnie dość aktualne i dziś ;) 

Edytowane przez RadekNet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RadekNet napisał:

Nie zapomnij o rowerzystach, oni to co miesiąc:
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-kierowca-tira-czyli-wzor-cnot-statystyka-nie-klamie,nId,2615890

A tak swoją drogą - jest jeszcze jakiś kraj europejski, w którym trzeba robić psychotesty na prawo jazdy ciężarowe? 

PS
Taaak, wiem, że artykuł sprzed 3 lat, ale nie chciało mi się szukać dalej, a statystyki pewnie dość aktualne i dziś ;) 

Grasz cwaniaka bo mieszkasz za granicą. Przejdź tu i zobacz jak koledzy po fachu jeżdżą.... Codzienne jeżdżę między nimi osobówka i nie jest to miłe ani komfortowe. A już najgorsze h... to te na wannach jeżdżący w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Commander napisał:

Grasz cwaniaka bo mieszkasz za granicą. Przejdź tu i zobacz jak koledzy po fachu jeżdżą.... Codzienne jeżdżę między nimi osobówka i nie jest to miłe ani komfortowe. A już najgorsze h... to te na wannach jeżdżący w kółko...

Masz jakiś kompleks, że starasz się mnie obrazić ze względu na miejsce zamieszkania? Musisz uwierzyć na słowo, ale trochę po polskich drogach jedziłem (j jeżdzę). 
Już Ci tu pisali, żebyś nie generalizował, a statystki tylko to potwierdzają. Osobiście mam wrażenie, że kierowcy "dużych" mają większą chęć uniknięcia kłopotów (może dlatego, że prowadzą nie swój, a często bardzo drogi, pojazd? a może dlatego, że znają drogę z pozycji "małego" i "dużego"?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.