Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

na miejscu tych dwóch auto co ledwo nie rozwaliły się tam to bym temu volvo solidny łomot spuścił.

Ci z volvo tez stereotypowo są oceniani jako osoby stabilne emocjonalnie i wożące dzieci, dbające o bezpieczeństwo swojej rodziny i innych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kierowcy volvo to dla mnie 50/50. 

Nie wiem na co liczył? Kombinował jak by tu zawrócić na pominięty zjazd? 

Czy - móiąc wprost - bardzo liczył na dzwona? Sądząc po włączonych od razu już przy hamowaniu światłach elektronika wykryła hamowanie awaryjne. Auto pasujące do tego. Próba "wyjścia" z leasingu lub kredytu?

Filmik ewidentnie dla policji, takie akcje nie mogą zostawać bez konsekwencji. Awaryjne hamowanie zupenmie bez powodu na lewym pasie autostrady to już nie jest tylko zmartwienie tych co z tyłu.  

 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mundek28 napisał(a):

Takiego bydlaka trzeba traktować jak bandytę, potencjalnego mordercę.

Też tak uważam. Powinien dostać "odsiadkę" a nie "zawiasy" i do tego dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych . Jak będzie zobaczymy ale jakoś nie liczę, że karę otrzyma odpowiednią do swojego czyny, niestety :(

3 godziny temu, czyś napisał(a):

Kierowcy volvo to dla mnie 50/50

Coś chyba w tym jest bo jak sobotę na S17 poruszałem się z prędkością jeszcze około akceptowalnej czyli 130km/h to takie volvo v60 mnie minęło jakbym jechał jakieś 80-90 km/h. Z jechał w sumie za kilometr na najbliższym zjeździe i w sumie się nawet spotkaliśmy ponownie. Na tylnej szybie miał naklejkę z ograniczeniem 180 i dopisem "przepraszam niestety szybciej nie mogę". Na trasie natomiast wyglądało jakby wolniej też nie mógł :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest paranoja. Z jednej strony kaganiec, z drugiej - jak osiedlowy dresik w starej zglebionej "bejcy" na "parapetach". W sumie, tych ścigantów w volvo bardziej żal niż tych z BMW, najpierw start, szał, rally mode, a potem podwójny wk...w, bo nie daje się ani tu ani tu podejść niepozornego "kurnika" :) Cóż, na pozdrowienia awaryjnymi od kierowców porsche przed którymi się torowało przez 150km gdy zjeżdżasz w swój zjazd, trzeba sobie zasłużyć, nowym volviakiem nie ma już szans :) A to całkiem fajne uczucie. Oczywiście na niemieckiej autostradzie ;)  

W sobotę zaprowadziłem cepę na przegląd i zrobiłem rundkę na rozruch podwozia. Jedziesz z cepą  70 (akurat wszyscy tak jechali, zbici na prawym), i wyprzedza cię trójka w pełnej stójce na zadupkach, potem następna, i następna:

Motocykliści zablokowali drogę ekspresową. "Nie można im nic zrobić"

Generalnie no rules, a to co na wideo w w/w materiale to jeszcze sofcik i pełna kulturka, w porównaniu z tym co było gdy już skręcili w DK91. Oczywiście wszystkie tablice albo zdjęte, albo pozaklejane, albo pozaginane. Żadni motocykliści, zgraja gówniarzy, t-shirt, żółw i trampki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, czyś napisał(a):

Generalnie no rules, a to co na wideo w w/w materiale to jeszcze sofcik i pełna kulturka, w porównaniu z tym co było gdy już skręcili w DK91. Oczywiście wszystkie tablice albo zdjęte, albo pozaklejane, albo pozaginane. Żadni motocykliści, zgraja gówniarzy, t-shirt, żółw i trampki.

I jakoś Policji zakładam nie udało im się zatrzymać a wydawałoby się, że na esce powinno to być całkiem proste bo wystarczy zablokować zjazdy i zrobić zaporę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechali S14, wbili w DK91, wjechali ul. Rzgowską do Łodzi, później całą hałastrą skręcali w Kosynierów Gdyńskich. 

I co zrobi Policja z taką tłuszczą w kupie? Musieliby zablokować drogę przed nimi, zatrzymać wszystkich, a wcześniej mieć udokumentowane wykroczenia (nagranie) i mało tego, przyporządkować konkretnego sprawcę do konkretnego wykroczenia. W międzyczasie kompania powymienia się kaskami, kurtkami, przesiądzie na inne moto już z prawielnie "rozklejonymi" tablicami, i gucio będzie pasowało pod nagrania.

Ci co mają za uszami, i tak by pewnie próbowaliby prysnąć, reszta robiłaby zamiszanie żeby im to ułatwić. Nie sądzę żeby P. planowała jakieś spektakularne pościgi, większe ryzyko dla innych użytkowników dróg.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w razie byle czego łatwo ulegają samoanichilacji. Polowa tego stadka stadka imbecyli nie dożyje jesieni. Wózeczki też czekają na nowych dożywotnich dosiadaczy.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.