Skocz do zawartości

I oto jest, nowa przyczepa. LMC 560MDK munsterland


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to Cie zmartwie... w ogóle nie mam zamiaru sprzedawać, przynajmniej póki dzieciaki z nami jeżdżą, a że mają 3 i 6 lat to sam rozumiesz :D 

a że nie jest z wyglądu tak współczesna i wylakierkowana, to mi akurat nie wadzi w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2019 o 11:25, jacekzoo napisał:

Dzięki :D generalnie buda mi tak pasuje że nie bardzo mam co do ulepszania :P 

zacząłem robić oświetlenie bakisty i schowków, ale przerwałem bo wziąłem się za wiate, po niedzieli to skończe. Dokładam jakieś pierdoły typu usb koło łóżka do ładowania telefonu i miernik napięcia do aku. A nie mam aż takiego zacięcia jak @Tomii żeby taki kipisz robić i wybebeszać całą zabudowę

za robotę byś się wziął a nie tylko budka czy wiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

No to Cie zmartwie... w ogóle nie mam zamiaru sprzedawać, przynajmniej póki dzieciaki z nami jeżdżą, a że mają 3 i 6 lat to sam rozumiesz :D 

a że nie jest z wyglądu tak współczesna i wylakierkowana, to mi akurat nie wadzi w ogóle

Moje mają dokładnie tyle samo :P ja w swojej się mieszczę ale męczy mnie już składanie jednego łóżka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No więc podobnie jak @Tomii w swojej budzie ja też wymieniłem oringi przy wylocie spalin. Tylko że u mnie są trzy, co się namęczyłem żeby to poskładać to masakra, w ogóle dostępu nie ma 

6B5A35F5-C1F6-4FDD-954C-966ACDE8B8A9.thumb.jpeg.cb4c0c68b29fffc9d94d42db08ed336a.jpeg

ale warto było tam zajrzeć, trochę syfu przez lata się nagromadziło 

1A2C3CF2-964D-4160-BF4F-111340788666.thumb.jpeg.8f39b46e056922ad38bab1ce592ca793.jpegDEC07B29-C1F2-425A-87EA-DBF9FAD8569A.thumb.jpeg.c864ad72ce31396a13ee26a012517736.jpeg

w którymś temacie @Kristofer pisał że w dziesięcioletniej budzie te oringi były tak sparciałe że w rękach się rozpadały. U mnie były całkiem plastyczne, nie odbiegały od nowych. Ale były tak wygniecione na swoje miejsce że nie dałoby rady poskładać tego na starych. Tylko muszę kumpla, instalatora co ma czujnik spalin, poprosić żeby mi obadał czy jednak gdzieś się nie ulatniają spaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poodkurzałem, jeszcze taką końcówką długą a wąską żeby wszystko wygarnąć. Jak rozebrałem ten dwójnik który łączy dwa piece też w środku poodkurzałem i poczyściłem z takiego jakby osadu po kondensacie, nie wiem co to było. Także piec raczej doprowadzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze swoim piecem Trumatic S3004. Jeśli ustawię grzanie na więcej niż pozycja numer 2 ( mam skalę od 1 do 5 ) to w całej przyczepie zaczyna śmierdzieć spalenizną. Dzwoniłem do serwisu Trumy bo jest nadal na gwarancji. Powiedzieli, że to normalne podczas pierwszego rozruchu bo musi się "wypalić" komin. Sęk w tym, że od pierwszego użycia minęło półtora roku i dalej śmierdzi. Po majówce zostawiam przyczepę w Procampie i zobaczymy co z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bw81 mnie by to też martwiło, fakt że musi się wyśmierdzieć ale bez przesady. jak będziesz jechał do procampu daj znać, może uda się spiknąć, obejrzałbym Twojego konika. w sensie holownik :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.