Skocz do zawartości

I oto jest, nowa przyczepa. LMC 560MDK munsterland


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

E345DC0F-0C35-4155-96A6-869962808659.thumb.jpeg.0cbb6a64a8d1bfa62a81d76d121ac88e.jpeg

w szafie za trumą jest zbiornik, tu jest zalany ponoć płyn do chłodnic. Nie wiem czy gdzieś jest jakiś korek, ponoć jest to bezobsługowe

no i wszystko jasne. masz jakiś czynnik, super sprawa. Zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 minut temu, Mandrol napisał:

Przypadkiem to nie mieszanina wody z glikolem bo takie lekko zielonkawe?

Gratki Jacku!!! Szerokości!!!

Jak wrażenia z ATC?

w razie wątpliwości można sprawdzić temperaturę zamarzania testerem w warsztacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mandrol napisał:

Przypadkiem to nie mieszanina wody z glikolem bo takie lekko zielonkawe?

Gratki Jacku!!! Szerokości!!!

Jak wrażenia z ATC?

Jeszcze nie mam, procamp najpierw czekał na manele a później jechali na targi. Jade na montaż jak wrócimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie z podłogówką ale prądu żre jak głupia. Na kampie w katowicach rozliczają prąd wg zużycia a nie ryczałtem. Za 66godz postoju poszło 33kw czyli 500w na godzine. A szła lodówka, truma, troszke światła wieczorem i właśnie podłogówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jacek,

bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z przyczepy. Nam też się z nią świetnie jeździło. Do tego stopnia zaraziła nas karawaningiem, że postanowiliśmy zainwestować w fabrycznie nową. Ale na razie straszenie głupio, ze pod oknem nic nie stoi.

Upss ... dopiero teraz zauważyłem, że pod mam pod avatarem wpisaną Twoją przyczepę. ?

Już zmieniłem

Edytowane przez MicP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna przyczepa, gratuluje układu, też mam podobny. Dość długo szukałem i doszedłem do wniosku że to jedyny słuszny. Własnie po to aby nie ścielić przed zjedzeniem śniadania .

Zazdroszcze podłogówki, nawet jak tyle żre.

Powodzenia.

 

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten system jest zaraz pod panelem, pomiedzy nim a podlogą konstrukcyjną? Nie spodziewalem się że to może być inny system niż elektryczny.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie jak to idzie. na podłodze mam linoleum, jak w każdej budce. pod nogami nie czuć zagłębień na rurki, podejrzewam że patrząc od góry jest linoleum, sklejka, warstwa styropianu w której idą rurki i dolna sklejka jako podłoga podwozia. a czy rurki idą w styropianie czy nad to nie mam pojęcia. jak będę robił oświetlenie bakisty to kable będę puszczał po ramie żeby nie dziurawić ściany czołowej, wtedy zobaczę jaką grubość ma podłoga, czy standardowa czy grubsza

p.s. takie coś znalazłem

image-articleDetail-3b1e5dbc-1096077.jpg

maxresdefault.jpg

także rurki idą w warstwie styropianu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też to sobie wyobraziłem. Tylko na zdjeciu jest chyba panel. Jednym slowem to nie jest raczej system ktory można sobie domontować.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym drugim tak, panel. tylko to jakiś niemieckie forum gdzie ktoś sam przerabiał kampera. 

 

z całą pewnością nie jest do dołożenia, chyba że ktoś odbudowuje budę od totalnego zera gdzie ma tylko ramę z kołami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak dołożysz to jak wyjdziesz z wysokością trumy która jest zaraz nad podłogą? jak wyjdziesz z wysokością drzwi wejściowych? jak wyjdziesz z wysokością siedzisk? 

zakładając grubość rurki wew tylko 16mm to po zewnętrznej masz 20mm, plus na to sklejka, plus na to wykładzina wychodzi prawie 3cm. na siłę pewnie że by się dało tylko moim zdaniem koszty i zakres roboty nie wart świeczki. 

 

jak już to maty elektryczne i na to dywaniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.