Skocz do zawartości

Przedstawiam Wam Cukierka


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 29.08.2018 o 20:22, Cytrus napisał:

Wczoraj Go przez płot wolałem to zero reakcji  

To byłeś u nas na wsi i do mnie nie zajechałeś?

Arek gdzie jest zdjęcie szuflady w szufladzie?! Moja żona zachwycona była tym rozwiązaniem i lodówką ;)

Narzuta z tajgera to klasyk. Kuboty jeszcze obok tego łóżka trzeba zostawić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rowojtek napisał:

Ożeż Ty, jaka śliczna. Który rok produkcji ?

Jak Jacenty napisał : 2008

 

4 godziny temu, michodriver napisał:

Brawo Ty.

Brawo ja :)

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Już to gdzieś widziałem :P Narzuta bardzo ładna ;) Rok to 2008 - przecież to widać :P

 

Czy mi się wydaje, czy z prawej strony nad kibelkiem ona ma ślady po kulach? :D

Tak to ślady po kulach z Kbkakms z ognia pojedyńczego :)

1 godzinę temu, Cytrus napisał:

Jak ma cukiereczka to ludzi nie poznaje,

Wczoraj Go przez płot wolałem to zero reakcji  

Piękna budka

Nie no ....to ja przez godzinę zastanawiałem- co za baranisko powiedział "cześć" i pojechał :) Następnym razem nakazuję wejść na kawkę !!!

 

 

 

1 godzinę temu, byry007 napisał:

Ładna buda emoji5.png czekam kiedy ją zobaczę na żywo, wydaje mi się że jak będziesz sprzedawał będziesz miał już kupca jako numer "1" będę. ?

Paweł, jak by co, to zaproszenie już masz ;)

52 minuty temu, Tomii napisał:

 

Narzuta z tajgera to klasyk. Kuboty jeszcze obok tego łóżka trzeba zostawić ;)

 

Muszę tylko jeszcze plkrowce do auta w tym samym wzorze i bajeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomii napisał:

To byłeś u nas na wsi i do mnie nie zajechałeś?

 

10 godzin temu, Pierzasty napisał:

Nie no ....to ja przez godzinę zastanawiałem- co za baranisko powiedział "cześć" i pojechał :) 

Byłem chwile na końcu ulicy u Marcina 

Schodek pospawac i syna wyczynowa hulajnoge ( nie mam pojęcia jak można złamać wyczynowa  hulajnoge - widać można ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna budka, podjazd też niczego sobie - brakuje jeszcze wiaty. Mam tylko jedno ale - co to za "trawnik", nie wypada aby ładna budka stała przy takim klepisku :) Weź się chłopie do roboty :)

nadchodzi jesień, idealny moment na poprawki w trawniku :)

Przyznam, że jak na 10 lat eksploatacji i gładką blachę to budka wygląda jak z fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

55 minut temu, maarec napisał:

bardzo ładna budka, podjazd też niczego sobie - brakuje jeszcze wiaty. Mam tylko jedno ale - co to za "trawnik", nie wypada aby ładna budka stała przy takim klepisku :) Weź się chłopie do roboty :)

nadchodzi jesień, idealny moment na poprawki w trawniku :)

Przyznam, że jak na 10 lat eksploatacji i gładką blachę to budka wygląda jak z fabryki :)

No z trawą mam trochę problem...Mam ziemię jak na pustyni a teren względem najbliższych okolic podwyższony . Nie wiem jaki dół bym musiał wykopać, aby mieć w nim mokro.

Co do blachy, to nie jest aż tak różowo,  czasem w zależności jak pada światło , to odznaczają się trochę listwy, ale mi się wydaje, że przy gładkiej blasze to norma.  Jednak przhtarć, wgniotek itp. ma mało i generalnie robi dobre wrażenie. Tu Na zdjęciu aparat wychwycił to ekstremalnie, normalnie okiem trudno to dostrzec

20180823_090121.jpg

20180823_085812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny układ! I jak do tego wersja zimowa... no lux! Będziesz doprowadzał wszystko do 100% sprawności? Mam nadzieje że tak bo sprawia mega korzystne wrażenie, kompletnie nie widać po niej 10 lat. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Gratulacyjki. Ładniusia chata. Jakbyś napisał że to rocznik 2015 to nawet nie wnikałbym i uwierzył.

Oznaczeniami listew każdy się przejmuje a to zjawisko zgodne jest z prawami materiałowo-fizycznymi.

W zmianach temperatur inaczej zachowuje się drewno a inaczej styrocokolwiek inne.

Musi być.

Radochy !!!

PS. A żonka markizę leci do połysku :)

PS2. Z oznaczeniami to nie jest aby tak, że 465 = 4 osoby & 6,5m? TS -układ wnętrza.

PS3. Po czemu Burstner założył drzwi pod prąd typu kurołapka?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pierzasty napisał:

Co do blachy, to nie jest aż tak różowo,  czasem w zależności jak pada światło , to odznaczają się trochę listwy, ale mi się wydaje, że przy gładkiej blasze to norma. 

Poczekaj aż przyjdzie zima, wtedy zobaczysz jak się listwy odznaczają :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.