Skocz do zawartości

Przedstawiam Wam Cukierka


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, lbuster napisał:

I na żywo i na zdjęciach wygląda świetnie, jeszcze raz gratki, bo dopiero teraz trafiłem na ten temat :brawo:

Tu mam odmienne zdanie, składanie łózka to nie dla nas, jednak z ciasnotą musimy się męczyć (według mnie mniejsze zło) :ee:

Każde rozwiązanie będzie mieć swoje plusy i minusy. No chyba, że ktoś może sobie pozwolić na jakąś 9 metrową przyczepę, gdzie będzie mieć wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 minut temu, jacek00 napisał:

ktoś może sobie pozwolić na jakąś 9 metrową przyczepę

Tylko gdzie tym jechać??? Jak zawsze trzeba wybierać między zwrotnością/mobilnością a przestrzenią. Zazdroszczę Amerykanom tej manii wielkości (drogi, przyczepy, naczepy, kampery, autobusy) :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lbuster napisał:

Tylko gdzie tym jechać??? Jak zawsze trzeba wybierać między zwrotnością/mobilnością a przestrzenią. Zazdroszczę Amerykanom tej manii wielkości (drogi, przyczepy, naczepy, kampery, autobusy) :hmm:

Ja nie mówię o amerykanach a o Europejczykach. Na kempingi jednak przyeżdżają takie lochy. W minionym sezonie widziałem w Czechach dwa zestawy z dwoma Adriami po 9 metrów. Norwedzy to chyba byli

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandynawia to tak, jak Ameryka, a im dalej na południe i zachód Europy tym większa ciasnota.

A że jeżdżą takimi wielkimi przyczepami - pewnie, że się da, jednak trudniej i bardziej trzeba planować trasę i pola kempingowe. Byłem już na takich polach kempingowych, że z moją, średnią cepką przeciskałem się na milimetry lub po zaparkowaniu cepki na parceli praktycznie nie było miejsca na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukierek się nam sprawdza, zdążyliśmy zaliczyć "rzutem na taśmę" 3 tyg. wakacje i kilka zlotów i spotów. Twój układ Sebastian ma jeszcze mały minus w postaci małego stolika(objawia się to głównie na zimnych ,deszczowych spotach :). Owszem, dla 2+2 wystarczy, ale wolę swoją podkowę która jest naprawdę spora, kosztem codziennej straty 5 minut na ścielenie. Póki co wilgotnościomierz nie pokazuje nic złego, dlatego z zakupu jestem mega zadowolony ? Aktualnie Cukierek zapadł w sen zimowy pod nowo wybudowaną wiatką :) Ale jestem taki napalony, ze może długo niepospać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, że ja u siebie imprezy nie zrobię (nad czym boleję) jednak jeżeli pogoda jest tak zła, że nie da się wysiedzieć na zewnątrz, to ja już nie wyjeżdżam :nono:

Na deszcz mam markizę :ee:

No ja też już tęsknię, choć od ostatniego wyjazdu minął miesiąc, półtora?

Pochwal się wiatką. Sam budowałeś, czy kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.12.2018 o 11:20, lbuster napisał:

 

Pochwal się wiatką. Sam budowałeś, czy kupiłeś?

Konstrukcja z kolegą, przy czym On jest mądrzejszy odemnie. Jednak pomysł mój i wszystko poza spawaniem również robiłem sam. Miało wyjść grosze, a wyszło jak zwykle :) lekko poniżej 6tyś jak ostatnio podliczyłem :)

20181215_090446_HDR.jpg

20181215_085947_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pierzasty napisał:

Miało wyjść grosze, a wyszło jak zwykle :) lekko poniżej 6tyś jak ostatnio podliczyłem :)

Jak myślisz  z drzewa wyszłoby taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłoby, właśnie wczoraj przyjechało drewno na moją wiatę, a konkretnie dwie. Na przyczepę o wymiarach 7x3,5x2,6 i zadaszenie tarasu 3,7x4,5x2,2. Drewno heblowane i od razu drewniana nadbitka. Zapłaciłem równo 3,2k, dojdzie jeszcze lakierobejca z 500zl, rynny i papa jeszcze nie liczyłem ale obstawiam z 500zl i nogi na zamówienie robione z tego  co pamiętam ok 200zł. Całość zamknie się w 4,5-5k ale za dwie wiaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.