Skocz do zawartości

Ostrzeżenie - tak się kończy wężykowanie przyczepy i wymarzony urlop :(


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi



Ale kto jest tym dzbanem? Bo jak dla mnie to ... ten profesjonalista w ciężarówce  Trafił na dziadka z przyczepką i zamiast ustąpić słabszemu amatorowi to cisnie do przodu. Jak oglądam filmy typu "Stop hamom drogowym" to tam więkośc filmików jest na tej zasadziej - ktoś popełnia bląd, a drugi mu po złości...
PS
Żeby nie było to doskonale znam sytuacje, w których kierowca osobówki oczekuje, że sie ciężarówka zdemaretializuje z pasa, na który ON lub ONA chce wjechać


Dzbanem przede wszystkim jest ten, który widząc, że kierowca z ciężarówki nie chce go wpuścić postanowił się wepchnąć. Myślał, że przemknie?

Jak ja widzę, że ktoś mnie nie wpuszcza to grzeszków grzecznie czekam, nawet w przypadku jazdy na suwak gdy mam pierwszeństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RadekNet napisał:

 zdemaretializuje 

Trudne słowa warto sprawdzić przed klepnięciem "wyślij" - "zdematerializuje" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Fajnie widać na tym filmiku jak miota rowerami i jak mają one jednak zapewne swój udział w rozbujaniu przyczepy. Być może bez nich też nie opanowałby zestawu, ale z pewnością nie pomogły w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Voku napisał:

Znalezione na FB

 

Nie wiem czemu bardziej gwałtownie nie zahamował?  Ja miałem podobną sytuację kiedy wiozłem na przyczepce towarowej maszynę serii Egholm 2250 i zaledwie już przy 80 km/h tak mnie powiozło, że jak zahamowałem gwałtownie na autostradzie to cały zestaw po około 50 m stał i w dodatku po ostrym zahamowaniu, szarpnięcie zestawem do tyłu było "potworne". Oczywiście wszystko było moją winą bo maszyna była źle załadowana ale nie miałem na tym etapie innej możliwości i hak był niedociążony a mimo to stało się.

Jak oglądam "stop cham" to wiele sytuacji nie miałoby miejsca gdyby, kierowcy byli bardziej "ludzcy" oraz poruszali z zachowaniem zdrowego rozsądku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordem w moim życiu był "pacjent " co się uparł ,że po 2-osiówkę przyjedzie Yarisem. Mówił ,że wystarczy ,że go popchnę i już pojedzie.....

Powiedziałem ,że oferta nieaktualna i nie sprzedaję...... następny klient przyjechał już czymś normalnym wagowo .

Węża nie było , koleś z Yarisa żyje a ja mam czyste sumienie  ?

Edytowane przez Jarosław69
korekta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jarosław69 napisał:

Rekordem w moim życiu był "pacjent " co się uparł ,że po 2-osiówkę przejedzie Yarisem. Mówił ,że wystarczy ,że go popchnę i już pojedzie.....

Powiedziałem ,że oferta nieaktualna i nie sprzedaję...... następny klient przyjechał już czymś normalnym wagowo .

Węża nie było , koleś z Yarisa żyje a ja mam czyste sumienie  ?

Ale za to ubaw przeszedł koło nosa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - w żartach tak można by to  ująć.

A na poważnie to nie miał szans na zakręcie już 300 metrów od mojego domu. Normalnie pierwszy raz w życiu pogoniłem klienta dla jego dobra.

Krążył kiedyś taki film jak Renault 5 ciągnął taką właśnie przyczepę pod górkę a potem był dym spod kół ( W Yarisie niemożliwe !!!!!)  a potem staczanie się zestawu w dół.

Tak to zobaczyłem oczyma wyobraźni

Edytowane przez Jarosław69
literki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.