Skocz do zawartości

Wspólna droga do Grecji i z Grecji - bezpiecznie


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie. W ubiegłym roku odcinek od Grdelicy ( na południe od Leskovaca, wjazd w góry) do okolic Vranje był jeszcze nie gotowy i jechaliśmy zwykłą drogą, aczęsto staliśmy w korku, bo wyjeżdzały ciężarówki z budowy)  . Czy naprawdę już to zrobili i do Vranje i dalej do granicy jest już gotowa autostrada? Jesli tak to faktycznie będzie się jechać dużo szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 minut temu, pawel1966 napisał:

Czy naprawdę już to zrobili i do Vranje i dalej do granicy jest już gotowa autostrada? Jesli tak to faktycznie będzie się jechać dużo szybciej.

Zrobili, jedziemy dużo szybciej, ta autostrada się rozjeżdża biorąc pod uwagę kierunki....pomiędzy kierunkami trasy to chyba kilka kilometrów,(autostrada się rozjeżdża na kilka kilometrów, nie wiem jak to wytłumaczyć. Jeden pas jest odległy od drugiego,przeciwnego o kilka km. )  już nie jedziemy zwykłą drogą :)

Edytowane przez MazurR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wróciłem z Grecji . Ostrzegam wszystkich przed korkami jakie tworzą się na obwodnicy Budapesztu jadąc od strony Bratysławy , spowodowane to jest robotami drogowymi . Ja jechałem 2 czerwca w niedziele dlatego korek był mniejszy , natomiast ten wczorajszy był przerażający.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, szwedki napisał:

Wczoraj wróciłem z Grecji . Ostrzegam wszystkich przed korkami jakie tworzą się na obwodnicy Budapesztu jadąc od strony Bratysławy , spowodowane to jest robotami drogowymi . Ja jechałem 2 czerwca w niedziele dlatego korek był mniejszy , natomiast ten wczorajszy był przerażający.

 

Witam kolego, 

Jutro tj piątek, będę przekraczał granice w Letenye i kierunek Jaszbereny. Budapeszt zostawię po prawej stronie. 

Tam też wpadnę w te prace drogowe ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My ostatecznie startujemy skoro świt w niedzielę. Omijamy Donovaly przez  Martin, Kremnicę i wracamy na drogę Nr 7 w Zvoleniu. Polenujemy pierwszą noc spedzić na campingu w Kiskunhalas lub samy Roszke przy przejsciu autostradowym na Serbię. Ale jesli tam będzie korek co widziałem na filmie @Voku to przejeżdzamy przez Tompę. No to...być może do zobaczenia gdzieś w drodze lub w Grecji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1966 przed Roszke masz przejście :Ásotthalom - Bački Vinogradi , wracając z wakacji zeszłego roku udaliśmy się na to przejście. Na autostradzie przy wjeździe na Węgry jechaliśmy na Roszke autostrada i Roszke lokalne, NIGDY WIĘCEJ :) . Na wspomnianym przejściu bardzo sprawnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniel DJR dzięki. My pojechaliśmy w strone Serbii na przejście Tompa i i nie stalismy w ogóle. Ale to bylo w niedzziele wieczorem. Dojechaliśmy wiec do campingu w Zemun ok 20.00. Z Krakowa zrbilismy więc ok.880 km w jeden dzien. W poniedzialek doterlismy ok. 20.30. Zroblilismy wiec całą trase w dwa dni bez wiekszego problemu. Na miejscu spotkaliśmy sie od razu z Darkiem i Pauliną (Voku i PaulinaS). Potem dotarl Draiusz Czarnecki z żoną i wczoraj Grzegorz z żoną.:) jest jeszcze jedna znjoma nam rodzinka niewiadowka z Katowic. Jutrobsie wszyscy chyba rozjedziemy. My grzejemy na poludnie Peloponezu.

15640358829024657086381072914418.jpg

20190724_213950.jpg

20190723_123034.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.