Skocz do zawartości

Miejsce i termin IV zlotu


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

CHŁOPY - carawaningowcy - nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu na zlot ani też nikt nie oczekuje wyjaśnień od tych którzy nie przybędą z powodów nie do przezwyciężenia tylko przez ich samych. Zwalanie winy na GPS, kilometry lub los przekażcie żonie lub dzieciom.
Jeżeli chcesz przybyć na zlot to po prostu się zgłoś. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz - zatrzymaj tę wiadomość DLA SIEBIE. Nie utworzyliśmy jeszcze rubryki: usprawiedliwienia wielkich nieobecnych, bo uważamy, że na tym forun taka rubryka jest zbędna.

Aleś Lepciaczku poleciał z grubej rury - dla mnie zabrzmiało to mało sympatycznie, delikatnie mówiąc, mam rację chłopy-carawaningowcy? i kobiet też zapytam bo Lepciaczek "dyskretnie" je pominął.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ed

kobiet też zapytam bo Lepciaczek "dyskretnie" je pominął.

Kobiety jak chcą to po prostu przyjadą. Nie rozmydlają tematu na: chciałabym a boję się. Żadne drogi nie są im straszne. Więc na uwagę eda odpowiadam, że kobiet w tym temacie nie pominąłem - dla nich ten temat po prostu nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc na uwagę eda odpowiadam, że kobiet w tym temacie nie pominąłem - dla nich ten temat po prostu nie istnieje.

Czyżby Lepciak zmienił płeć - zamiast kobiet zabrał głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "obcy" mogą się dopisać ?? Bo my to od dopiero 1.5 miesiąca mamy przyczepkę. Uczymy się wszystkiego od początku. Mamy już pewne doświadczenia i jak to mówią CHRZEST BOJOWY mamy za sobą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka Taty

obawiam się, że nie będzie dla mnie odpowiedniego towarzystwa..

Zapewniamy Cię, że odpowiednie towarzystwo dla Was czyli córek taty znajdzie się z pewnością. Załatwimy również, abyście podczas pobytu w Bachotku nie sprzątały przyczepy i samochodu ANI RAZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ! Ty moze nie wiesz ??? Ale ja wiem ! Pakuj cacepke i bez gadania !Bedę na miejscu jednym z pierwszych . Zajme Ci miejsce tuz przy jeziorze , abys nie miał daleko do Swoich nocnych kapieli. To ja specjalnie dla Ciebie targałem z Malagi butelkę ,,ABSYNTU ,, abys miał lepszy azymut podczas nocnych wedrówek :ok: A TY TERAZ KOMBINUJESZ ?????????????????

JOLA ROBI NAJLEPSZE NA SWIECIE MASEłKO CZOSNKOWE ! Jak sobie wyobrazasz Zlot bez Masełka ! ??? Czosnku kupiłem cały kiloogram ! :D

 

PS. Fakt jest faktem ! Karol zamiast klepac po próżnicy w laptoka bedzie miał towarzystwo ! :ok:

 

PS.2 Dzwoniłem do Bachotka i zapowiedziałem swój przyjazd na wtorek . Z domu wyjade około 9 rano. Powinienem byc na miejscu o 17.00. :niewiem::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze jak pojadziem z Kasia to na miejscu da rade zalatwic pokoj jeszcze?? w sensie nie zamawiajac go wczesniej tylko tak ze przyjezdzam i bedzie?bo pod namiot to troche krzywo teraz juz nie?? kapeczke zimno ciemna noca :niewiem: chociaz moze i da rade...musze ogladac pogode..mam nadzieje ze do zobaczenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.