Skocz do zawartości

kto wywiesza flagi forumowe ?


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Lepciaki zaproszone na III Zlot CAMPERTEAM W Zieleninie w dniach 19 -21 09. 2008 na Ziemi Kaszubskiej nie wyparły się swoich korzeni i jako jedyna z 65 załóg wystąpiła pod flagami:

138331582c304df7.jpg

Od kilku dni jestem również członkiem Camperteam i w momencie przyjazdu na zlot zostałem bardzo serdecznie powitany przez samego szefa - Tadeusza. Przez cały czas trwania spotkania mój zestaw był oflagowany jak na zdjęciu. Okazuje się, że bardzo dużo członków Camperteam wywodzi swoje zainteresowanie carawaningiem właśnie z naszego forum a co niektórzy, nawet bossowie do dzisiaj podglądają nasze porady i wcale się z tym nie kryją. Cenią sobie rzeczowe i fachowe uwagi naszych członków dzięki czemu od razu zostałem rozpoznany i pozytywnie przyjęty. Podnosi to rangę naszego forum w społeczności carawaningowej. Camperteam nie zrzesza tylko posiadaczy camperów; serdecznie wita również właścicieli przyczep. Na pytanie prawie wszystkich camperowców kiedy zamieniam przyczepę na campera niezmiennie odpowiadałem NIGDY i nikt mnie za to nie potępił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Potwierdzam słowa Lepciaka w całej rozciągłości. Pięknie reprezentował wraz z Krysią (i nie tylko oni, wielu z nas jest tu i tu) honory Karawaning.pl. Tak trzymać!

 

Bo wszyscy My to jedna rodzina, duzi i mali, chłopak i dziewczyna... tralala...

 

jakoś tak wspomniały mi się czasy kolonijno-harcerskie :ok: Nie dało się tylko zapisać melodi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:ok:

Lepciaki na Zlocie Solankowym w dniach 8 -11.11.2008 w Grudziądzu zorganizowanym przez CAMPERTEAM jako jedyna załoga z przyczepą godnie prezentowały forumową flagę.

 

 

Twardziele :) Tak trzymać!!! :ok::ok::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; wczoraj jadąc do Tczewa ( służbowo) mijałem się z Festem2 z żoną Grażyną oni wracali właśnie ze zlotu w Grudziądzu, z tego co wiem Fest2 też ma naszą flagę. Czyżby już całkiem przeszedł do Camper Team-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 08.11.2008 do 10.11.2008 nasze nie zawsze usłuchane córki uczestniczyły w XII Ogólnopolskim Rajdzie Niepodległości w Grudziądzu z ramienia ZHP. Były także na basenach solankowych. No i po powrocie opowiedziały o zaobserwowanym tam zlocie CAMPERTEAM. Grudziądz nie tak daleko, żałuję że nic nie wiedziałem o tej imprezie :lol: . Tym bardziej że miałem wolne no i przyczepka jeszcze nie schowana na zimę. No i powiewały by dwie flagi forumowe KARAWANINGU. Ale jak to mówią "Polak mądry po szkodzie". Wieeeelka szkoda!! :-]

Pozdrowienia dla Lepciaków. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.