Skocz do zawartości

kto wywiesza flagi forumowe ?


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z kilkunastodniowego pobytu nad Polskim morzem, "kotwice" jak co roku rzuciłem w Gąskach...

w tym czasie zrobiłem wiele wycieczek po Gąskch, Sarbinowie, Chłopach, Mielnie, Unieściu i innych okolicznych wakacyjnych kurortach i wytrwale "zwiedzałem" dostępne pola kempingowe wypartując flag forumowych wywieszonych na przyczepkach lub też - w miare możliwości przyczepek - z naklejkami forumowymi ( niezawsze dało sie wszytkie obejrzec bo różnie były ustawione a obchodząc je na około mogłbym stać sie jakims "podejrzanym" :) )

i musze stwierdzic z niemałym zdziwieniem, ze zadnej flagi forumowej nie zauważyłem...naklejek zreszta też.... :-] gdzie sie podziali wszyscy forumowicze? moze faktycznie w tym czasie nikogo z "naszych" tam nie było, a moze bali sie wywieścić tych flag? :-]

 


obie flagi były widoczne z daleka....

 

 

na przyczepce tez było wiadomo skad jestem :)

 

 

a tutaj byłem bardzo rozpoznawalny ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja także byłem w tym roku w Gąskach na polu u Gienia i nie zauważyłem w okolicy żadnej flagi lub naklejki forumowej.Natomiast bacznie przyglądam się przyczepom i kamperom przejeżdzającym na trasie od Bydgoszczy do Koronowa. Muszę przyznac że widziałem ich bardzo dużo jadących nad morze i w przeciwnym kierunku. Tylko na jednej przyczepie (niewiadówka) w ubiegłym tygodniu widziałem za szybą logo forumowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a to ciekawe :) byłem tam az do 21 lipca i cały czas mialem wywieszona flage forumowa ze swoim nickiem, a przyczepka stała jakies 60 - 80 metrow od drogi.... :-] jak mogłes jej nie zauwazyc :)

a flaga na polu wzbudzila zainteresowanie sąsiadów, którzy zarzekali sie że po powrocie zajrzą na strone forum :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja byłem tylko trzy dni od 29 czerwca i nic nie widziałem. Może za duzo :-]:):) . Aczkolwiek moja ćorka mi podpowiada że widziała gdzieś flagę biało-czerwoną, ale forumowej flagi chyba tam nie było.

Pozdrowienia dla wszystkich wypoczywających i nie tylko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie Jurku :-] trafne spostrzezenie faktycznie kiepsko z tymi flagami i naklejkami :) Nawet na XII ogólnopolskim zlocie carawaningowym w Gołuchowie na ponad 60 załóg my jedyni reprezentowaliśmy karwaning.pl :) My w niedziele wyruszam na objazd całego wybrzeża i napewno nasza flaga bedzie powiewać :-] jakby ktoś nas widział to zapraszamy na :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją na niewielkim maszciku na szybkę samochodu wieszam. W czasie jazdyt zdejmuje bo łopotanie nieco drażni.

 

Naklejki na samochodzie są, na nowej budce jeszcze nie. Ale będą :-]

post-53214-imported-752a8a9d-6181-472f-abe4-c294ed604bdb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, ostatni weekend byłem nad morzem, Poznań - Gniezno - Bydgoszcz - Gdynia - Białogóra... oklejona przyczepa z tyłu czarna naklejka i z lewego przodu biala naklejka... nikt nie zauwazyl.

 

nastepnym razem jeszcze wywiesze flagi - weekendowo wyjechalem bez flag... bo poniewaz po przeprowadzce nie moglem ich odnalezc... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Swaderkach nad jeziorem Maróz. Przyczep mnóstwo ale z forum nikogo, z jednym wyjątkiem. Jedni byli ale się z nimi nie spotkałem. Zostawili obozowisko i gdzieś pojechali.

 


To oni

post-53292-imported-dc22f845-1805-4909-b9c1-f3f583b3511a_thumb.jpg

 

To ja

post-53292-imported-78c75597-59d8-4cb2-bb5e-166a647b8eb4_thumb.jpg

 

W trasie

post-53292-imported-3dfeface-472c-4e70-82b3-459f0a0b8529_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 13 lipca przed Myślenicami od strony Krakowa widziałem jakiegoś busa z przyczepką, a przy przyczepce na maszcie była forumowa flaga. Nie wiem kto to był... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 13 lipca przed Myślenicami od strony Krakowa widziałem jakiegoś busa z przyczepką, a przy przyczepce na maszcie była forumowa flaga. Nie wiem kto to był...

Ja się dmyślam kto ale może lepiej niech się sam przyzna bo jak nie to ........napiszę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.