Jump to content
KarolWWL

Ile wyjazdów w roku?

Recommended Posts

adamkwiatek

Pytanie w rodzaju : "a ile razy pan może ? " i pewnie podobnie dumne odpowiedzi :]

Ja w tym roku dokończyłem sezon 2016 Sylwestrem w górach, i zacząłem sezon 2017 podczas ferii zimowych w lutym, również na nartach.

Niestety pogoda i perturbacje z ciągnikiem, doprowadziły do sytuacji, że buda wrasta mi w ziemię, a ja przesuwam kolejne wyjazdy w nieodgadnioną przyszłość.

Prawdopodobnie połączę wyjazd "wakacyjny" z tym, na narty :hmm:

Tymczasem pytanie, o częstotliwość miałoby większy wymiar odkrywczy, gdyby skorelować je z sytuacją materialną, rodzajem zatrudnienia, stanem cywilnym, itd., co znają dobrze tylko służby nadzorujące Pejsbuka :look:

chris_66

a jak będzie ładna jesień :]

Muszę nadrobić inne tematy, definitywnie zakończyłem sezon.

Wysłane z telefonu

Tymczasem pytanie, o częstotliwość miałoby większy wymiar odkrywczy, gdyby skorelować je z sytuacją materialną, rodzajem zatrudnienia, stanem cywilnym, itd., co znają dobrze tylko służby nadzorujące Pejsbuka :look:

Nic nie znają :P

Wysłane z telefonu

Cezarr

w tym roku 1 raz :oslabiony:

Futer

My w tym, pierwszym w karierze karawaningowej sezonie, w budce spędzone zaledwie 8 nocy.

Weekend czerwcowy nad Soliną i sierpniowy w Pasymiu :)  Oba świetne.

Co prawda nie jest to dużo, ale ten rok obfitował w weekendy motocyklowe B) , poza tym dwutygodniowy urlop oczywiście był... jednak spędzony w robocie na wyspach  :( 

Pomimo tylko 8 nocy nie uważam za błąd posiadania przyczepy.

Jest nadzieja, że przyszły sezon będzie bardziej łaskawy i wyjazdów będzie znacznie więcej, a przynajmniej takie są plany.