Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mundek28 napisał:

oby takich idiotów jak najwięcej ginęło na drzewach i słupach

Niestety po drodze ginie wiele niewinnych istot :( Po ukazaniu się takiego filmiku od razu przepadek narzędzia potencjalnej zbrodni i do kamieniołomu na 20 lat :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 20:56, Tomiy napisał:

 Swoją drogą strasznie ta bm'a ślizga się, każde wejście na wyższe obroty to poślizg. Widać konstrukcje sprzed 25 lat.

Mechaniczna szpera, gruby stabilizator, duża moc i gotowe :) Na szczęście niektóre współczesne samochody też tak potrafią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 07:28, Commander napisał:

Stary filmik.... Z tego co słyszałem po gościa sięgnął gruziński BOR.

 

Jeżeli mnie pamięć nie myli to już dawno ( 2017 ) nie ma go wśród nas i swoje święto obchodzi 1-go Listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cezarr napisał:

W Polonezie wystarczy  zaspawać most i poczekać na śnieg, efekt jest taki sam  :bevil:

A jak już wjedziesz na suchy asfalt na zakręcie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można realizować swoje pasje i można robić to w sposób cywilizowany nie narażając osób postronnych .

oglądałem ten filmik wiele razy i może dla tego że sam jeżdżę na motorze za każdym razem ciarki przechodzą mi po plecach :

polecam obejrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

można realizować swoje pasje i można robić to w sposób cywilizowany nie narażając osób postronnych .

oglądałem ten filmik wiele razy i może dla tego że sam jeżdżę na motorze za każdym razem ciarki przechodzą mi po plecach :

polecam obejrzeć ;)

Czy to czasami nie jest na wyspie Man ???

 A faktycznie wyspa Man dopiero zauważyłem :D

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

można realizować swoje pasje i można robić to w sposób cywilizowany nie narażając osób postronnych .

No nie do końca, gapie bez żadnej strefy bezpieczeństwa, fakt są tam na własne życzenie, ale życie mogą stracić w mgnieniu oka.

https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,73321,mpid,5,uid,7ddb86c858e8ebff,min,0,/VID-20201107-WA0003.mp4?f=VID-20201107-WA0003.mp4  Sorry, ale nie potrafiłem tego wkleić inaczej.

Edytowane przez Jerzy i Beata (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, gapie bez żadnej strefy bezpieczeństwa, fakt są tam na własne życzenie, ale życie mogą stracić w mgnieniu oka.
Kibice podobnie jak kierowcy są tam w konkretnym celu więc biorąc udział w takim wydarzeniu zarówno jedni jak i drudzy wiedzą na co się piszą więc jak komuś się coś stanie to na jego własne życzenie a nie przez przypadek bo jakiś amator driftu nie zapanował nad dwudziestoletnią beemką pomiędzy innymi autami w ruchu ulicznym.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Kibice podobnie jak kierowcy są tam w konkretnym celu więc biorąc udział w takim wydarzeniu zarówno jedni jak i drudzy wiedzą na co się piszą więc jak komuś się coś stanie to na jego własne życzenie a nie przez przypadek bo jakiś amator driftu nie zapanował nad dwudziestoletnią beemką pomiędzy innymi autami w ruchu ulicznym.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Czy ja napisałem, że są tam przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.