Skocz do zawartości

pod dachem vs pod chmurką


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

większość to szroty bo są zaniedbane, nie upraszczaj sprawy  :skromny:

 

To jest fakt - niestety. Przyczepę nie wystarczy posiadać, trzeba jeszcze o nią odpowiednio dbać, a śmiem twierdzić, że nie każdy to potrafi lub ma na to chęć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jest fakt - niestety. Przyczepę nie wystarczy posiadać, trzeba jeszcze o nią odpowiednio dbać, a śmiem twierdzić, że nie każdy to potrafi lub ma na to chęć ...

Na niepotrafienie wystarczy poczytać forum i wszystko się wyjaśni, na brak chęci niestety nie znam lekarstwa, może trzeba dorosnąć do tych zabawek :rolleyes:

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz mamy dwie podobne budy z jednego rocznika. Jedna spod chmurki i drzewka co to o niej zapomniano po powrocie z wakacji i dopiero jakieś tam zainteresowanie nią było  na pięć minut przed kolejnym wypadem w okresie wakacji. A druga z garażu ,traktowana niczym członek rodziny co by nie powiedzieć jest oczkiem w głowie jego właściciela *. Doglądana , głaskana i wypieszczona na maxa , suchutka przez cały okres jesienno /zimowy co to deszcz ,śnieg widziała przez okienko w garażu a temperatura w zimie nie była niższa niż + 5 - 7 st. I mamy dwie takie budy do sprzedania , różnica tych dwóch przyczep  można porównać jak dzień do nocy. Cena za te budy też powinna być inna . Znając realia sprzedawanych samochodów /przyczep to wiadomym jest ,że CCC .

I sprzedać taką zadbaną przyczepę w cenie  odpowiedniej co do jej stanu , porównując ją z tą spod chmurki  w naszych realiach jest bardzo ale to bardzo trudne .

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz mamy dwie podobne budy z jednego rocznika. Jedna spod chmurki i drzewka co to o niej zapomniano po powrocie z wakacji i dopiero jakieś tam zainteresowanie nią było  na pięć minut przed kolejnym wypadem w okresie wakacji. A druga z garażu ,traktowana niczym członek rodziny co by nie powiedzieć jest oczkiem w głowie jego właściciela *. Doglądana , głaskana i wypieszczona na maxa , suchutka przez cały okres jesienno /zimowy co to deszcz ,śnieg widziała przez okienko w garażu a temperatura w zimie nie była niższa niż + 5 - 7 st. I mamy dwie takie budy do sprzedania , różnica tych dwóch przyczep  można porównać jak dzień do nocy. Cena za te budy też powinna być inna . Znając realia sprzedawanych samochodów /przyczep to wiadomym jest ,że CCC .

I sprzedać taką zadbaną przyczepę w cenie  odpowiedniej co do jej stanu , porównując ją z tą spod chmurki  w naszych realiach jest bardzo ale to bardzo trudne .

 

ale sprzedaż nie jest nie realna i tego trzeba się trzymać. Ja sam nie wiem kiedy będę sprzedawał przyczepę, prawdopodobnie potrwa to 5-7 lat, ale może tylko 3 ? na dziś nie wiem. Wiem, że na pewno będzie najdroższą z tej marki, modelu i rocznika, a cena pewnie będzie identyczna jak na mobile.de lub nawet wyższa. W końcu odpadają koszty transportu i nie pewność po co jedzie się tysiące kilometrów. Liczę, że znajdzie się ktoś rozsądny kto kupi wiedząc, że nie pakuje kasy w odpicowanego trupa po wypożyczalni z zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej będe pierwszy w kolejce :P imponuje mi w niej zwłaszcza ładowność :)

Co do ceny, moja c4 za 5 lat też będzie najdroższa na all. O ile wcześniej nie rozwale :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej będe pierwszy w kolejce :P imponuje mi w niej zwłaszcza ładowność :)

Co do ceny, moja c4 za 5 lat też będzie najdroższa na all. O ile wcześniej nie rozwale :)

 

dokładnie, trzeba pilnować się na każdym kroku, jeden zły manewr nawet na campingu i wszystkie plany pójdą w kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten manewr na campingu to obstawiam na 99% nie z naszej winy 


ale sprzedaż nie jest nie realna i tego trzeba się trzymać. Ja sam nie wiem kiedy będę sprzedawał przyczepę, prawdopodobnie potrwa to 5-7 lat, ale może tylko 3 ? na dziś nie wiem. Wiem, że na pewno będzie najdroższą z tej marki, modelu i rocznika, a cena pewnie będzie identyczna jak na mobile.de lub nawet wyższa. W końcu odpadają koszty transportu i nie pewność po co jedzie się tysiące kilometrów. Liczę, że znajdzie się ktoś rozsądny kto kupi wiedząc, że nie pakuje kasy w odpicowanego trupa po wypożyczalni z zachodu.

nie no a moja  :yay: to dopiero będzie  cena , a dodatki których nie oddam za darmo powalą na kolana

* - pisałem wcześniej o mojej tyle tylko ,ze nie wyjaśniłem co ta gwiazdka  oznacza  :rolleyes:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest, w tamtym tygodniu kumpel stał na światłach, takiego strzała w d... dostał że podłoge mu pogieło. Też raczej będzie w plecy bo kalkulatory rynkowe nie przewidują odpicowanego i zadbanego auta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no a moja :yay: to dopiero będzie cena , a dodatki których nie oddam za darmo powalą na kolana

ja już wyleczyłem się z CCC, wole dopłacić i mieć coś porządnego a nie pudrowanego trupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej będe pierwszy w kolejce :P imponuje mi w niej zwłaszcza ładowność :)

Co do ceny, moja c4 za 5 lat też będzie najdroższa na all. O ile wcześniej nie rozwale :)

 

 Wiem, że na pewno będzie najdroższą z tej marki, modelu i rocznika, a cena pewnie będzie identyczna jak na mobile.de lub nawet wyższa.

Coraz więcej osób ma taki plan ;) identycznie będzie z moim ixem 35 ...... o ile się gdzieś nie rozwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wyleczyłem się z CCC, wole dopłacić i mieć coś porządnego a nie pudrowanego trupa

To cieszy  :ok: i tak trzymaj.

Ten trend zmierza w dobrym kierunku . Taki przykład z salonu rowerowego , kupujacy już coraz cześciej kupując rower wybierają droższy a zarazem lepszy gatunkowo produkt omijając markety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.