Skocz do zawartości

pod dachem vs pod chmurką


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie miałem żadnych problemów ze sprzedażą swoich samochodów i przyczep, po kampera przyleciał gość samolotem wplacając kasę wcześniej, po niewiadówki - ze Szczecina przyjechali, po drugą gość z Czech przyjechał, trzecia sprzedała się w 20 minut po wystawieniu ogłoszenia, z samochodami podobnie.

 

Wysłane z telefonu

Pytanie czy 

1-masz dobry towar?

2-masz dobre gadane?

3-masz i jedno i drugie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie czy

1-masz dobry towar?

2-masz dobre gadane?

3-masz i jedno i drugie?

Jedynka na pewno, telefonicznie raczej nie gadam za dużo i raczej niechętnie, ale zawsze uczciwie i zgodnie ze stanem faktycznym, plus dużo dokładnych zdjęć.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka na pewno, telefonicznie raczej nie gadam za dużo i raczej niechętnie, ale zawsze uczciwie i zgodnie ze stanem faktycznym, plus dużo dokładnych zdjęć.

 

Wysłane z telefonu

:yes:  :yes:  Z tym uczciwym gadaniem to roznie czasami bywa, zalezy na jakiego kupca sie trafi, bo wiekszosc woli dobre klamstwo od zlej prawdy. A nie masz przypadkiem przyczepy do sprzedania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu to chyba promieniowanie UV jest najbardziej destrukcyjne. Widac to dobrze na przyczepach Kabe, czerwony pasek najczesciej lewej strony jest strasznie wyplowialy na tych co stoja na stalych miejscach. A czy stosujecie jakies  woski z filtrami UV dla zabezpieczenia budek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem kiedy będę sprzedawał przyczepę, prawdopodobnie potrwa to 5-7 lat, ale może tylko 3 ? na dziś nie wiem. Wiem, że na pewno będzie najdroższą z tej marki, modelu i rocznika, a cena pewnie będzie identyczna jak na mobile.de lub nawet wyższa.

 

:ok:

nie no a moja  :yay:to dopiero będzie  cena , a dodatki których nie oddam za darmo powalą na kolana

* - pisałem wcześniej o mojej tyle tylko ,ze nie wyjaśniłem co ta gwiazdka  oznacza  :rolleyes:  

 

:ok:

Coraz więcej osób ma taki plan ;) identycznie będzie z moim ixem 35

 

:ok:

 

Dopisuję się do tej listy, jeśli kieeedyś zdecyduję się na sprzedaż własnej. Poza idealnym stanem ogólnym, spis samych dodatków (dosyć konkretnych), o których wspomniał Marek, a których również nie oddam za darmo :nono: , może się okazać jednym z najdłuższych :]

Ten trend zmierza w dobrym kierunku .

 

... i bardzo dobrze, bo na rynku przybywa również świadomie kupujących ludzi, którzy zdają sobie sprawę z wymienionych wcześniej uwarunkowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za puźno  albo za wcześnie . 

Październik co nie sprzedadzą  albo styczeń luty jak ziewają z nudów w sklepie  :]

A teraz to myślę ,że na sztuce w przedziale 1500/2800  PLN to te +- 150 zeta powinieneś dostać rabatu ,oczywiście jak masz dobrą gadanę    :laugh:

Doradzić Ci mogę , to nie kupuj via net tylko udaj się do stacjonarnego sklepu . Jest jakiś cwancyk w gwarancji- odnośnie przygotowania roweru do sprzdaży i potwierdzenie tego w gwarancji . A kupujac via net to dostajesz cały zapakowany w kartonie i sam go składasz.

Do pazdziernika raczej nie doczekam. Chcialbym na ten sezon juz. Ten przedzial cenowy co podales... to na rabat wlasnie w takiej wysokosci licze ;-) Na razie na miejscu mam 10% od ceny wyjsciowej. Wiem ze mozna wiecej, pytanie czy da sie teraz?

Co do dobierania, nigdy wiecej bez fittingu nie kupie roweru.

 

Zeby nie robic calkowitego oddtopu. W lutym sprzedalem samochod. Mialem kolejke 3 chetnych mimo ze cene dalem wieksza od najdrozsszej sztuki z allegro. Nowy wlasciciel bardzo zadowolony i wiedzialem ze inaczej nie bedzie. Przyjemne uczucie byc pewnym tego co sie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.