Skocz do zawartości

Nasze mobilne M1


dudek_t

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka ta przyczepa to i masz sporo miejsca :)

 

Powiem szczerze że po 1000km z tą przyczepą na haku... wyciąłbym drzewo na działce i kupował teraz 700+. Jazda to pikuś a moover całkowicie załatwia sprawę manewrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Budka robi jeszcze lepsze wrażenie na żywo niż na fotkach. Wykonanie, w mojej ocenie, jest na wysokim poziomie :ok: Przestronność również. 

 

Tomek, w 700+ byście się szukali w środku ;) Chyba, że chodzi Ci o jakiś program...  :bzik: Jakieś plusy, jakieś drzewa... pro politycznie zabrzmiało ;)

 

Ty o przyczepę na weekend się nie martw, obyś Ty przetrwał*  :laugh:

 

 

 

*sam też się boję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taż ona jest wielka jak wagon kolejowy :-D to jak ma przy 2+1 być inaczej. Piękna przyczepą i ciekawy holownik. Pozdrawiam

Edytowane przez Janek przewodnik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, co to był za weekend. Zaczął się niewinnie w piątek kompocikiem rogrzewkowym:

 
50004ad21bd69877gen.jpg
 
Jak trochę przetrzeźwiałem to można było podpinać i gonić Fiestę z zapiekanką
 
e9a37d0d72ec05e8gen.jpg
 
Rybka na śniadanie w Augustowie
 
a5ecee0f45d41f34gen.jpg
 
Później do betonu w fajnych okolicznościach przyrody
 
84d93ecc21d873f1gen.jpg
 
70cc1fecdab9003bgen.jpg
 
872354e5671fb277gen.jpg
 
b891352a7c31459agen.jpg
 
12444c32198a8dd9gen.jpg
 
Kocham ten sport mimo wspierania szejków:
Z przyczepą
3e552d4d8e45a94dgen.jpg
Bez
3dc5d7412847e7d5gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudek_T super wypad :)

 

i gratuluję "prawdziwego" zużycia paliwa ... :D tez mam takie!!! a czasami nawet większe :)

 

Ale czytając forum można się przekonać, że prawie wszystkie auta z przyczepkami w 10l/100 się mieszczą ;) Ba niektórym nawet 8l z budką na ogonku wystarcza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zestawie spalanie baaardzo zależy od wiatru. Jak wracałem po odbiorze od dealera i jadąc w 85% A i S z prędkością około 95km/h na tempomacie to spalił mi 10,5 litra średnio na dystansie 550km. W sobotę mocno wiało i 13,5 to jak na razie mój rekord. Wczoraj, wracając pogoda była lepsza ale jazda bardzo rwana (wąskie drogi i dużo "tirów") i spalanie średnie 11,7l/100km. Co by nie pisać to w moim przypadku, średnio licząc wychodzi solo x2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w maju wypowiem ile Pick-up wypije przez Alpy :) Mam nadzieje, że nie solox2 ale nie wiadomo ;)))

 

BTW długością nie przekraczasz magicznej bariery, od której trzeba się oznaczyć tablicami na przyczepie? 

Chociaż chyba przyczepa nie ma 8m z dyszlem?

Edytowane przez Kamil_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW długością nie przekraczasz magicznej bariery, od której trzeba się oznaczyć tablicami na przyczepie? 

Chociaż chyba przyczepa nie ma 8m z dyszlem?

 

Hm... nie wiem? Przyczepa ma na 100% poniżej 8 metrów z dyszlem a zestaw ma mniej niż 13 metrów. Musze mieć czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander ale to się zmieniło i teraz przepisy odnoszą się do długości przyczepy powyżej 8m ... 

 

czy źle doczytałem?

 

http://www.lextrans.pl/aktualnosci/16/oznakowanie-pojazdu-dlugiego-i-ciezkiego-zmiana-przepisow.html

Edytowane przez Kamil_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 niestety...

 

A z czego to wynika? Bo w rozporządzeniu jedynie mowa o samochodach ciężarowych i specjalnych, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 7,5 tony, z wyłączeniem

ciągnika siodłowego, oraz przyczepy, w tym naczepy, których długość włącznie z dyszlem przekracza 8 m lub których dopuszczalna masa całkowita przekracza 10 ton, oznacza się z tyłu w sposób określony w załączniku nr 10 do rozporządzenia..

 

 

Commander ale to się zmieniło i teraz przepisy odnoszą się do długości przyczepy powyżej 8m ... 

 

czy źle doczytałem?

 

http://www.lextrans.pl/aktualnosci/16/oznakowanie-pojazdu-dlugiego-i-ciezkiego-zmiana-przepisow.html

 

Dobrze doczytałeś

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.