Skocz do zawartości

Hobby 460 De Luxe Easy


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo tych narożników, u mnie też były wilgotne, banalna rzecz pomogła, od zderzaka w przód idą takie ,,lotki,, z 5x7cm i to jest przykręcone to podłogi od spodu, na tej lotce zbiera się woda i wsiąka w podłoge, wykręciłem te wkręty, po jednym na strone i jest spokój, nic nie podcieka i jest sucho. Co prawda też coś będę robił z tymi narożnikami ale doraźnie jest git, co było wilgotne wyschło i kolejne deszcze nie szkodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niektórzy mówią że bitexem, inni że wtedy sklejka nie ,,oddycha,, a na to Ci pierwsi że na tak małym kawałku nic nie szkodzi. Jeszcze nie wgłębiałem się w temat, na jesień będę kombinował, będę miał już wtedy wiate i na spokojnie będę sobie grzebał. Na razie jest suche, teraz tylko kliny wymienie i trzeba w końcu popodróżować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem sobie symulacje na TowCar (fajna strona) i jest chyba ok, załadowałem auto i przyczepkę na maxa :D Auto 810kg Przyczepka 333kg, uwzględniłem nawet koło 18" w samochodzie :D

 

43be98cbdebf04cbgen.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była okazja sprawdzić czy mamy wszystkie rurki do przedsionka :P składa go się naprawdę szybko, rurki jakieś plastikowe lekkie bardzo fajne. 

Ale wyszedł też inny problem nie mogłem zamknąć zamka od  bakisty, znaczy zamknąć mogłem ale cos nie trzymał i cały czas odskakiwał.

Namiot to pewnie Isabella z rurkami z carbonu. Fajny i bardzo lekki namiot. Całość waży 13 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś niedouczony bo nie potrafie tej strony obsłużyć, zawsze jakieś durnoty mi wyskakują :/

 

To proszę twój zestaw ... źle nie jest....

 

post-11643-0-08651900-1492198908_thumb.png

 

 

Ale może kiedyś tak będziesz miał ...

 

post-11643-0-94251400-1492198908_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę twój zestaw ... źle nie jest....

 

attachicon.gifjacek.png

 

 

Ale może kiedyś tak będziesz miał ...

 

attachicon.gifv70+500kmf.png

Ale to bez załadunku ja robiłem przy pełnym załadunku, auta i przyczepy bo kto by na pusto smigał :D + rozmiar opon w aucie. U mnie można było wybrać rocznik przyczepy 2002

 

 

Z oponami mam tak samo, rocznik 2007. Bieżnik jak w nówkach, opony niespękane. Nowe kapcie zamówione. 

Gratuluję zakupu.

No ja tez muszę zamówić, ale jeszcze 300km muszą dać radę :D

 

Namiot to pewnie Isabella z rurkami z carbonu. Fajny i bardzo lekki namiot. Całość waży 13 kg.

No rurki leciutkie, miałem kiedyś w knausie podobny przedsionek ale rurki stalowe ciężkie jak h... jeszcze były mocowane do przyczepy tutaj mocowanie już jest do przedsionka, zero jakiś uchwytów na przyczepie, a przedsionek tak isabella 
Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.