Skocz do zawartości

I oto jest, nowy holownik c4gp


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale jedna rzecz już mnie drażni. Za mała regulacja pasa w słupku dla kierowcy, przy moim wzroście 190cm brakuje paru cm w góre. Zwłaszcza teraz jak jeżdże w kurtce to musze poprawiac :( ale za to jest o drugi samochód w którym fotela nie odsuwam do końca, pierwszy to mercedes 190, we wszystkich innych miałem maks do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedna rzecz już mnie drażni. Za mała regulacja pasa w słupku dla kierowcy, przy moim wzroście 190cm brakuje paru cm w góre. Zwłaszcza teraz jak jeżdże w kurtce to musze poprawiac :( ale za to jest o drugi samochód w którym fotela nie odsuwam do końca, pierwszy to mercedes 190, we wszystkich innych miałem maks do tyłu

Hehe, skąd ja to znam. Mam tylko 188 cm wzrostu ale np w większości normalnych aut gdy mam fotel obniżony na maxa to głową szuram o sufit. W C4P mam z 5 cm luzu, ale jak mam złożoną osłonę przeciwsłoneczną i wsuniętą to też mam ją tuż nad głową i zahaczam :-D

 

Nie da się zrobić uniwersalnego auta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharan na wysokość niemal identyczny. Pokaż je obok siebie :-)

A widzisz, nie wpadłem na takie porównanie. Postawie równo obok siebie i zobacze jak realnie się różnią

Qle w porównaniu do twardych vw to dosłownie płynie, jak na chmórce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, nie wpadłem na takie porównanie. Postawie równo obok siebie i zobacze jak realnie się różnią

Jestem ciekawy jak przez lata zmieniła się motoryzacja i auta urosły. Fajny przykład możesz mieć teoretycznie większego auta. Ciekawe jak jest w rzeczywistości.

 

I ciekawe jak nowy C4GP się z budą prezentuje. Kiedyś w Chorwacji widziałem tylko krótkiego :-)

 

PS. Mówiłem Ci , że Będziesz mieć banana na twarzy przy przyśpieszaniu. Pedał reaguje od razu. Pamiętam jak jeździłem Verso 2.0 D4D brata i tam wciskałem pedał do podłogi i auto się zbierało jak jakiś stary muł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bagażnik jest duuuużo mniejszy, przy mojej pracy jest to bardzo odczuwalne. Ale jakoś będę musiał się przestawić

Przesuń tylne fotele do przodu i już masz trochę więcej miejsca :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej jak byś w okokicach przejeżdzał to wpadaj, zloty to nie dla.mnie :)

Przy odbiorze dostałem jeszcze gumowe dywaniki i winko :) mały gest a cieszy

I dziwna sprawa bo nie ma awaryjnego odblokowywania hamulca ręcznego. Sam elektronicznie się zaciąga przy gaszeniy, jakby aku padło to d... w peżocie teściu ma w podłokietniku taką wajche a tu nie ma. Trzeba adac wołać, swoją drogą musze w końcu wykupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej jak byś w okokicach przejeżdzał to wpadaj, zloty to nie dla.mnie :)

Przy odbiorze dostałem jeszcze gumowe dywaniki i winko :) mały gest a cieszy

I dziwna sprawa bo nie ma awaryjnego odblokowywania hamulca ręcznego. Sam elektronicznie się zaciąga przy gaszeniy, jakby aku padło to d... w peżocie teściu ma w podłokietniku taką wajche a tu nie ma. Trzeba adac wołać, swoją drogą musze w końcu wykupić

Jest awaryjne pod siedzeniem pasażera, pod dywanikiem. Tak jest u mnie. Wątpię by to wywalili

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.