Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu zmieniły się czasy.

Dawniej przyczepa to była alternatywa namiotu i wszystko lepsze od pola namiotowego ze swawojką to było brane za dobrą kartę.

Teraz to jest alternatywa agroturystyki, czy pensjonatu...

A człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja i nie chce się cofać...normalne...

 

Dodam ja za pobyt w Olsztynie zapłaciłem 42zł, a na polecanym kempingu w Przywidzu też bez ogrzewanych prysznicy 75zł (bez pradu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po prostu zmieniły się czasy.

Dawniej przyczepa to była alternatywa namiotu i wszystko lepsze od pola namiotowego ze swawojką to było brane za dobrą kartę.

Teraz to jest alternatywa agroturystyki, czy pensjonatu...

A człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja i nie chce się cofać...normalne...

 

Dodam ja za pobyt w Olsztynie zapłaciłem 42zł, a na polecanym kempingu w Przywidzu też bez ogrzewanych prysznicy 75zł (bez pradu)...

Misio, cenę negocjowaliśmy z właścicielem już po twoim wyjeździe. Pozdrawiamy i do zobaczenia na innym zlocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że po, ale nawet te 42zl to też nie jakiś kosmos, ale po wtopie zaliczonej przez właściciela, to bardzo mądre z jego strony posunięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ze swojej strony bardzo chcemy podziękować za nasz pierwszy i na pewno nie ostatni zlot. Była ciepła woda był prąd żadnego błota nie było. Dzieciaki sie wylatały, ja odpoczęłam. Wieczor przy ognisku z gitarą niezapomniany. Takze to co pisane było wyżej o tragicznych warunkach to chyba nie o tym samym polu. Byliśmy w mikolajkach jedeną noc i cieszymy sie bardzo że mimo niektórych opinii zdecydowaliśmy sie jednak przyjechać na zlot. Ludzie i atmosfera super. Dzięki i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot był super, dzięki superowym sąsiadom ( Ptaku z  żoną , Jacku z żoną i marlejem, polo63 z żoną i Arturkiem. :]


Zlot był super, dzięki  najfaniejszej ekipie ( żeganaliśmy się prawie godzinę ). Zawarliśmy niezapomniane znajomości  :blagac:


Zlot był super, dzięki  niezapmnianej atmosferze , pasowanie na zlotowiczów, ognisko, śpew i tańce  :yay:  Niech żałują Ci, którzy nie byli  :]

Edytowane przez yolka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ze swojej strony bardzo chcemy podziękować za nasz pierwszy i na pewno nie ostatni zlot. Była ciepła woda był prąd żadnego błota nie było. Dzieciaki sie wylatały, ja odpoczęłam. Wieczor przy ognisku z gitarą niezapomniany. Takze to co pisane było wyżej o tragicznych warunkach to chyba nie o tym samym polu. Byliśmy w mikolajkach jedeną noc i cieszymy sie bardzo że mimo niektórych opinii zdecydowaliśmy sie jednak przyjechać na zlot. Ludzie i atmosfera super. Dzięki i do zobaczenia :)

 

Zgadzamy się w 100 %  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy podziękować wszystkim, któży przyczynili się do zorganizawanie tego wyjątkowego dla nas zlotu, bo dla nas był on pierwszy i z pewnością nie ostatni. Łyknęliśmy bakcyla i już odliczamy czas do następnych wyjazdów i spotkań. Myślę, że mieliśmy szczęście - była ciepła woda, nie było problemów z prądem i odczuliśmy pozytywną atmosferę na zlocie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za organizację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że po, ale nawet te 42zl to też nie jakiś kosmos, ale po wtopie zaliczonej przez właściciela, to bardzo mądre z jego strony posunięcie :)

Ostatecznie za nockę płaciliśmy po 30 zł i wszyscy z Karawaning.pl mają ulgę na tym campingu w tym sezonie.(40 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od niedzieli do teraz - i jest wyjeb.......

 

Co więcej potrzeba - przyroda, fajni ludzie, dzieciaki poznali kolegów i nam nie marudzą.

 

Teraz pierwszy raz zaczął padać deszcz i to jest jedyny argument, który może mnie stąd wypędzić. A jak będzie, to zobaczymy.

 

Już przesyłam WIELKIE PODZIĘKOWANIA organizatorom, Jestem pierwszy raz na zlocie i na pewno nie ostatni.

 

Dodatkowe Wielkie Dzięki dla wszystkich uczestników zlotu - tak dobrze dawno się nie bawiłem.

 

Dodatkowy opis po zlocie - nadal na nim jestem :]

 

Szkoda, że Misio odjechał, zanim ja przyjechałem, ale co się odwlecze to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na żadnym złocie nie byłem i za bardzo się nie udzielam . Temat zlotu w miarę śledzę i sam nie wiem niby ciepłej wody nie ma ,potem jest , błoto wiadomo wyschnie . Ci co byli chwalą Ci co odjechali narzekają , jednak na kempingach w kraju jest różnie byliśmy w zeszłym roku w Gdańsku i ciepła woda non-stop czysto i fajnie , byliśmy w Niedźwiadah łazienki są jakie są i też było fajnie. Miejsce zlotu było wcześniej omawiane i oglądane ale wiadomo wszystkim się nie dogodzi. Brawo dla organizatorów, bo na kolejny zlot pewnie nie będzie chętnych do organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.