Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

... niby ciepłej wody nie ma ,potem jest  ...

 

Dla mnie osobiście nigdy ciepłej wody nie zabrakło. Fakt, że jestem z tych późno kładących się spać i późno wstających, a podobno dla niektórych "wcześnie wstających" brakowało wody. Tu niech się wypowiedzą inni.

Według mnie po prostu jest limit nagrzewanej wody w danym czasie i urządzenia nie nadążają.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ekipa Balthurków dziękuje za wspólne rozmowy, śpiewy, tańce i inne atrakcje. Było bardzo fajnie i wesoło. Dziękujemy Organizatorom.

Edytowane przez balthur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza załoga już dojechała do domu i wszyscy są szczęśliwi z wyjazdu i było super i czekamy na następne spotkanie dziękujemy raz jeszcze za miłą zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście nigdy ciepłej wody nie zabrakło. Fakt, że jestem z tych późno kładących się spać i późno wstających, a podobno dla niektórych "wcześnie wstających" brakowało wody. Tu niech się wypowiedzą inni.

Według mnie po prostu jest limit nagrzewanej wody w danym czasie i urządzenia nie nadążają.

 

Pzdr.

 z tą ciepłą wodą to chyba chodzi o to, że większość kranów była podłączona na odwrót, czyli ciepła pod zimna a zimna pod ciepłą, sam byłem świadkiem jak ludzie narzekali na brak ciepłej wody, a po przekręceniu na zimną zaczynała lecieć ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą ciepłą wodą to chyba chodzi o to, że większość kranów była podłączona na odwrót, czyli ciepła pod zimna a zimna pod ciepłą, sam byłem świadkiem jak ludzie narzekali na brak ciepłej wody, a po przekręceniu na zimną zaczynała lecieć ciepła.

Dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :) My już też dotarliśmy szczęśliwie do domciu.

Dziękuję z całego serca wszystkim którzy przybyli

i którzy pomogli nam poprowadzić zlot.

Dla mojej żony i dla mnie to pierwszy zlot i od razu poznaliśmy takich wspaniałych ludzi.

Dziś jestem zmęczony, ale jak tylko ochłonę będę chciał też podziękować wszystkim

osobiście którzy mają swoje "cegiełki" w zlocie.

DZIĘKI :serce:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony również dziękuję wszystkim za spotkanie i wspaniały klimat. Był to nasz pierwszy zlot, ogólnie pierwszy wyjazd z przyczepą i cała ekipa, w tym 8 msc. dziecko, spokojnie dała radę. Myślę, że jeszcze nas zobaczycie na kolejnych zlotach. Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co, my też już w domu :] podróż minęła bez niespodzianek :]

Dziękujemy wszystkim

- za wspaniałą zabawę pomimo chłodu,

- za sprzęt i świetną muzykę Stasia :bravo:

- za wspólne tańce śpiewy i biesiady.

- za szanty w wykonaniu p. Jędrzeja (ufundowane przez właściciela kempingu)

 

  Dzięki i do zobaczenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z Torunia ,kemping owszem zadbany ,blisko mostu a za mostem starówka .

I tu też zooong idziemy do toalety wyposażeni przez recepcję w karty do otwierania drzwi a drzwi odmawiają otwarcia .Interwencja w recepcji ,nawet głupiego przepraszam a za dobę pobytu dwieosoby z sprzętem bez prądu 59 zł.

Takie są polskie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Organizatorom za wszystko, pozostałym uczestnikom za fantastyczną atmosferę - my już po Mikołajkach (camp naprawdę warto było odwiedzić) Reszel I Św. Lipka zwiedzone  Dzisiaj już w Zdworzu, pogoda dopisuje, posiedzimy tu kilka dni. Pozdrawiamy

ed i jola

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z Torunia ,kemping owszem zadbany ,blisko mostu a za mostem starówka .

I tu też zooong idziemy do toalety wyposażeni przez recepcję w karty do otwierania drzwi a drzwi odmawiają otwarcia .Interwencja w recepcji ,nawet głupiego przepraszam a za dobę pobytu dwieosoby z sprzętem bez prądu 59 zł.

Takie są polskie realia

POZDROWIENIA  Z IŁAWY  :hej:  :hej:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domku. Po drodze odwiedziliśmy Toruń. Zlot był jedyny w swoim rodzaju, ale po co ciągle narzekać.....

Zawsze uważam, że trzeba doceniać to co dobre i zawsze najważniejsi są ludzie :biwak:  :piwko:  :gitara: 

Dziękujemy wszystkim za spotkanie i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.