Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę napisać moje ogromne rozczarowanie miejsce docelowym zlotu masakra glina błoto wc w jakiejś szopie ciepła woda brak dojścia do jeziora brak wyjeżdżamy niestety nie zaliczymy naszego pierwszego zlotu

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Muszę napisać moje ogromne rozczarowanie miejsce docelowym zlotu masakra glina błoto wc w jakiejś szopie ciepła woda brak dojścia do jeziora brak wyjeżdżamy niestety nie zaliczymy naszego pierwszego zlotu

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Błoto przy obecnych warunkach to pewnie tłumaczy ale czyste i porządne prysznice/wc powinny być standardem.

Proszę napiszcie coś więcej lub wrzućcie proszę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać moje ogromne rozczarowanie miejsce docelowym zlotu masakra glina błoto wc w jakiejś szopie ciepła woda brak dojścia do jeziora brak wyjeżdżamy niestety nie zaliczymy naszego pierwszego zlotu

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Proszę napisać coś więcej

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać moje ogromne rozczarowanie miejsce docelowym zlotu masakra glina błoto wc w jakiejś szopie ciepła woda brak dojścia do jeziora brak wyjeżdżamy niestety nie zaliczymy naszego pierwszego zlotu

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Iwonka - to jedzcie na inne spotkania forumowe, w waszej okolicy bedą ekipy na spotach m.in w Borach Tucholskich, dalej w Niedzwiadach czy Wieleniu - nie zrażajcie sie na starcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka - to jedzcie na inne spotkania forumowe, w waszej okolicy bedą ekipy na spotach m.in w Borach Tucholskich, dalej w Niedzwiadach czy Wieleniu - nie zrażajcie sie na starcie...

 

Bartek

 

Nie wyobrażam sobie ze Iwa nie przyjedzie na Boże ciało do Sikory na Niedzwiady.

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto organizował chyba nie ma pojęcia o karawaningu.jak można było polecić takie miejsce na tak duży zlot żeby robić kilometry i uciekać trzeba

Jedziecie gdzies jeszcze czy wracacie do domu ?

 

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie napisać jak jest z dostępnością prądu w Wagabundzie? Ze względu na brak ogrzewania gazowego musieliśmy zrezygnowac z Ukiel-a. Czytając ostatnie posty chyba dobrze się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie napisać jak jest z dostępnością prądu w Wagabundzie? Ze względu na brak ogrzewania gazowego musieliśmy zrezygnowac z Ukiel-a. Czytając ostatnie posty chyba dobrze się stało.

Na ile pamiętam Wagabundę to był bardzo wysoki standard :) ale niech się wypowiedzą Ci, którzy tam zmierzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.