Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spoko :ok: nikt na to by nie pozwolił a chętnych do pomocy w razie W będzie cała masa :przytul: więc jak tylko będziecie mogli to przyjeżdzajcie a reszte się ogarnie  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i ochota na przyłączenie się wzrasta :) Szkoda tylko, że tak mało miejsc z 230v...

Masz całe dwa tygodnie na przeróbki :]

 

Apropo 230v

W zeszłym roku nie korzystałem z głównego ogrzewania(awaria), tylko z zamontowanego  w czepie piecyka pomocniczego carver (typu truma) tyle że bez rozprowadzeń nadmuchu. Również Elvis w starej czepie ogrzewał się wtedy piecem bez venta. Gdy temperatury oscylują w okolicach zera z plusem takie grzanie wystarczy. Jest różnica temperatur np. gdy wejdzie się do łazienki, ale to kwestia 1 dnia gdy mebelki i ścianki złapią temperaturę.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza cepka to już wiekowa babcia. Nie wiem czy w tamtych czasach myśleli o wyjazdach zimowych i jej dobrej izolacji. Jedyny plus, że to 400 cm i nie powinno być problemu z jej ogrzaniem. Rok temu na rozpoczeciu wiośny u Malwiny w nocy było blisko 3stopni i grzanie na 1 i z wiatrakiem na 1 było dla mnie za mocne, także jest szansa, że nie zamarzniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i ochota na przyłączenie się wzrasta :) Szkoda tylko, że tak mało miejsc z 230v...

 

 

Adam, Ty masz cudowną nową instalację u siebie przecież!! Aku tylko podłączyć i jedziesz.

Ja to w ogóle dopa, tylko 230, ale kombinuję i kombinuję

 

Weronika jedziecie? Zabierz Kacpra!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, Ty masz cudowną nową instalację u siebie przecież!! Aku tylko podłączyć i jedziesz.

Ja to w ogóle dopa, tylko 230, ale kombinuję i kombinuję

 

Weronika jedziecie? Zabierz Kacpra!! ;)

Ja na razie czekam na pogodę. A Kacper mówi, że szkoda przyczepy zima psuć :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie czekam na pogodę. A Kacper mówi, że szkoda przyczepy zima psuć :/

Jak nie będzie padać to ciśniemy :) Powiem Ci tak- przy -6*C bez nadmuchu nasza trochę większa babcia świetnie się dogrzała pędząc na 2 ;)Tylko podłoga była zimna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak rezgrzebalem przyczepe ze nie wiem czy sie wyrobie ze zlozeniem do wyjazdu... nie m instalacji wodnej, gazowej i okablowania pod 12V, zdemontowane polowe mebli i szafek praktycznie caly przod z prysznicem wlacznie...

 

Wkurzylem sie dzis i poprawiam fabryke... jednak pomyslowosc panow z Hobby siegnela szczytow...

 

W szafie mam 6 bezpiecznikow pod 12V ale do zadnego nie byly dociagniete kable... cala insalacja 12V (7par przewodow) spieta w jedna rozetke i zasilana przewodem 2mm...

 

Kabel antenowy do TV byl laczony pod meblami w 3 miejscach...

 

Zasilanie w wode prysznica szlo przewodami wodnymi o przekroju 10mm a pod kaseta WC zlaczka o przekroju wewnetrznym 4mm...

 

Robie wszystko na nowo...

Mam nadzieje ze zdarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mialem na mysli ze nie bede musial brac extra urlopu tylko wieczorami od 18 do 23 bede dymal przez 5-6 dni... Bede bede na 100%...

 

Dzisiaj juz wycialem otwory w meblach i podlodze do dodatkowych nadmuchow ogrzewania i pod AirMixa, polozylem woazke 12V pod TV, 4 gniazda USB i radio ( kazda para na 4mm2 i bezpiecznik 10A)

 

 

 

post-11643-0-73949500-1486162415_thumb.jpg

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.