Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Bartosz dopisz nas do listy. Nie wiem jak pogoda, głównie o to się martwię. Najwyżej przeniesiemy się na kwatery

Niestety mamy trume na 230V :(

Urlop planuje 20-25.02

Bartosz dopisz nas do listy. Nie wiem jak pogoda, głównie o to się martwię. Najwyżej przeniesiemy się na kwatery

Niestety mamy trume na 230 :(

Urlop planuje 20-25.02

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartosz dopisz nas do listy. Nie wiem jak pogoda, głównie o to się martwię. Najwyżej przeniesiemy się na kwatery

Niestety mamy trume na 230 :(

Urlop planuje 20-25.02

 

Weronika - w najgorszym wypadku przetwornica i jeden Aku dla Was będzie - dacie radę  na tym spokojnie przez 3-4 dni, a poza tym będą agregaty...

 

Ja od 20.02 będę sam z Karolkiem - jak coś to będziecie spać u mnie - mam 6 wygodnych spań o normalnych wymiarach.

Będziemy myśleć na miejscu - ważne abyście dotarli a później to pikuś, Pan Pikuś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika - mi Hobby na nadmuchu przy akumulatorze 64Ah śmigało przez 3 nocki spokojnie z przetwornicy... to do ogarnięcia jest bez problemu.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - proszę zabrać stroje kąpielowe.... 

 

Zaliczymy AQUA PARK i przewidujemy także postój pod nim na jedną noc ;-)

 

 

PS Daniel ja tez jestem za mrozem, zawsze możemy ostreczować przyczepę Weroniki pomiędzy drzewami i wstawić do środka nagrzewnice gazową ;-) w Zimie będzie miała coś na styl Palmiarni ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak tak :D Patrząc za okno, jakoś nie mam ochoty na nic. Ale temat palmiarni jest dla mnie jak najbardziej motywujący

 

będzie tez zabawa w RULETKE na 26 kieliszków .... ale to juz po 22:00 aby dzieci nie brały złego przykładu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.