Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Co do drewna na ognisko to w miarę możliwości niech każdy coś tam zabierze. Pewnie się zorganizuje jakieś "spady" w pobliskim otoczeniu ale różnie z tym bywa. Sprzęt będę miał....

 

Kable rozruchowe zabiorę, takie własnej roboty. Odpalają duże koparki itp. więc chyba dobre. :yes:  

 

Co do wody to oczywiście im więcej każdy zabierze tym lepiej. Mróz nie jest aż takim problemem nawet jak woda zamarznie w aucie. Kilka godzin baniak/i w przyczepie i mamy postać płynna :]

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartek jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania w organizację i zabezpieczenie wyprawy. Mogę wziąć na zapas baniak plastikowy z paliwem 5L bo taki mam. Ze względu na odległość nie pomogę zabrać Ci tych gratów, ale spoko...teraz Łukasz ma dużą czepę, wrzucaj do Niego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mróz nie jest aż takim problemem nawet jak woda zamarznie w aucie. Kilka godzin baniak/i w przyczepie i mamy postać płynna :]

 

Nawet po kilku godzinach weź w takiej wodzie umyj zęby  :]  :]  :]  :]  :]  szkliwo poleci jak nic  :ee:  :ee:  :ee:  :ee:

 

 

Bartek jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania w organizację i zabezpieczenie wyprawy. Mogę wziąć na zapas baniak plastikowy z paliwem 5L bo taki mam. Ze względu na odległość nie pomogę zabrać Ci tych gratów, ale spoko...teraz Łukasz ma dużą czepę, wrzucaj do Niego :]

 

Spoko - ważne aby było za dużo jak za mało - jedziemy wypoczywać i się bawić a nie stresować jakimiś problemami - większość z nas się zna jak łyse konie,  "dzikusujemy" w kilka ekip cały rok bez względu na aurę, ale będą też zimowi debiutanci i do tego na dziko...

 

Im więcej przeczytają tym więcej będą wiedzieć.

 

Będą ekipy jak Moja, Osy, Kitki,  Adriany, Daniele/poz, Stefany46, Elvisy, Maciejkosy, Walko (?), Wianków (?),  Teca - które wiem, że jeżdżą cały rok, przewidują i przygotowują się solidnie i chętnie pomogą debiutantom zimowym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po kilku godzinach weź w takiej wodzie umyj zęby  :]  :]  :]  :]  :]  szkliwo poleci jak nic  :ee:  :ee:  :ee:  :ee:

 

 

 

Mycie w zimnej wodzie to samo zdrowie. :yes:

 

Co do wody to są tanie kanisterki np.10 litrowe które warto mieć jako zapas. Są tez oczywiście większe pojemności ale ciężko się z nich nalewa z powodu wagi. 10l łatwiej w aucie/przyczepie upchać jeśli zabieramy kilka sztuk.

http://www.chemia-poznan.com.pl/product/opakowania_polietylenowe,62.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - mape Marketów tez przygotuje ;-)

BartoszK ja ostatnio w nowym "kombajnie multimedialnym" (czytaj tablecie :] )znalazłem fajną opcję w mapach google, szukania po trasie sklepów, stacji benzynowych itp. - trochę by Ci z "głowy zeszło" w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem.

Nie wiem  :niewiem: czy mam się cieszyć? czy mam się smucić? Żona właśnie sprzedała naszą budkę.

Cieszę się :yay:  bo czas zmienić na nowszą.

Smucę się  :oslabiony:  bo nie będziemy mieli budki żeby do was dołączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - co by nie mówić to na nocki możesz zjeżdżać do Domku - a w dzień i wieczorami balować z nami ;-)

 

W chwili słabości nawet można Was przenocować  :]  :]  :]

 

 

BTW u Oli masz bardzo fajnego i swieżego  Hobby 400

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek 400-tka jest dla nas za mała. Rozglądam się za Hobby 540 ( lubimy dużo przestrzeni )

A przyjechać, to i tak przyjedziemy chociażby się przywitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.