Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No wiem ,ale termometr na przedniej szybie pokazał +15 na zimnej,zobacze do ile podgrzeje.

Ale według pogodynki na ten termin ,ma się wachać między -1 do +3,także porównywalnie jak dzisiaj.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo na testy z nami na 3Kroli jechac... ciezko bylo zlamac 50stopni roznicy out/in ale sie dalo...

Irek zadbamy abys nie zamarzl w nocy w przyczepie...

 

bedziemy cie puszczac spac o 6:00 ...

 

A tak na powaznie to bez obaw, ci co jezdza zima nie pozwola zmarznac debiutantom czy tym z obawami... zobaczycie co znaczy grupa i co grupa juz wie w tym temacie.

 

I jeszcze jedno. Zapewniam takze WiFirifi dla tych co beda musieli troche popracowac...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie byliśmy nad morzem ,ale swoje też wiemy jak jest w takiej pogodzie w listopadzie na dziko.Wtedy nawet nikt nie myślał o solarach,przetwornicach czy agregatach,po prostu ogrzewanie ,i daliśmy rade i się super wspomina.

post-1100-0-65130000-1486291919.jpg

post-1100-0-80206000-1486291920.jpg

post-1100-0-47694700-1486291922.jpg

post-1100-0-79559600-1486291923.jpg

post-1100-0-08373300-1486291925.jpg

post-1100-0-30139200-1486291926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ze patrzac na te zdjecia to bardzo odwazni jestescie i bez przewidywania...

 

ZA BLISKO STOICIE OBOK SIEBIE PRZYCZEPAMI !!!!

 

Gdy uzywa sie piecyków to nie staje sie tak blisko - na powyzszym przy jakims nieszczesciu w czasie mniejszym jak 5 minut jest po wszystkich przyczepach.... a wyjdz z przyczepy jesli zapali sie przedsionek sasiada ?!?!?!

 

Pamietaj, rozgrzany piecyk, żar z papierosa, troche alkoholu i chwila nie uwagi....

 

Dalej juz sobie wyobraź, nie chodzi o ratowanie mienia i przyczep ale o swobodne opuszczenie np w nocy przyczepy...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wszystko było pod kontrolą :hmm::] .Jesteśmy czyli daliśmy rade.Wiem że licho nie śpi ,ale nie da się wszystkiego przewidzieć .

 

Zgadzam siebie - ale ja np za siebie moge reczyc a za innych bede ostrożny - zobacz jak stawalismy w zeszlym roku.... przezornego .... strzeże...

 

post-11643-0-53258500-1486293528_thumb.jpg

 

post-11643-0-15811200-1486293529_thumb.jpg

 

post-11643-0-05041800-1486293530_thumb.jpg

 

post-11643-0-43467700-1486293530_thumb.jpg

 

post-11643-0-84194300-1486293530_thumb.jpg

 

 

 

Zawsze swobodne wyjscie z przyczep czy kamperów, zawsze w odległsoci od siebie.... nikt o tym nie myslal, to wychodziło samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jakbyście poszli na spacer 2-3 h i by się zajęło  od zwarcia lub co inne pierwsze lub któreś w środku kolejki auto czy przyczepa to i tak wszystkie by poszły z dymem.Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć nawet Ty :] .Ja przeżyłem pożar przyczepy i jej gaszenie to wiem jak to się pali,nikomu tego nie życze :oslabiony: .

 

 Ale do tematu bo wątek ucieka.My tu pierdo lamęto i nie długo nie będzie wiadomo o co tu kaman.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jakbyście poszli na spacer 2-3 h i by się zajęło  od zwarcia lub co inne pierwsze lub któreś w środku kolejki auto czy przyczepa to i tak wszystkie by poszły z dymem.Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć nawet Ty :] .Ja przeżyłem pożar przyczepy i jej gaszenie to wiem jak to się pali,nikomu tego nie życze :oslabiony: .

 

Zgoda - zawsze jedna ekipa była na miejscu ;-0

 

na YT jest film z pożaru kampera - 4 minuty i po nim... koszmar - to chwila moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę oglądać,jak oczy przymknę to widzę bez odtwarzania.Co najlepsze ,na drugi dzień wyjechaliśmy na spotkanie.Do wieczora było sprzątanie ,wylewanie wody,skrobanie zgorzeliny,oklejenie ścian tapetą i następny dzień wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę oglądać,jak oczy przymknę to widzę bez odtwarzania.Co najlepsze ,na drugi dzień wyjechaliśmy na spotkanie.Do wieczora było sprzątanie ,wylewanie wody,skrobanie zgorzeliny,oklejenie ścian tapetą i następny dzień wyjazd.

 

grunt to sie nie zalamywac i nie poddawac - trzeba miec plan i motywacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna uwaga - proszę aby każdy miał w swojej ekipie DUŻE i MOCNE NOŻYCZKI - do ciecia kartonów, plastikowych butelek i innych opakowań, śmieci wtedy zajmują dużo mniej miejsca a czasem trzeba będzie je ze sobą przewozić aby gdzieś je wyrzucić do pojemników.

 

 

Będziemy robić segregacje na suche i organiczne bo w większości gmin na wybrzeżu segregacja jest obowiązkowa.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.