Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja u siebie wszystko co było na 230 zmieniłem i poprzepinałem na 12 i podpiąłem przez nową puszkę bezpieczników pod aku. Pod Miko zostały pompki i oświetlenie łazienki i kuchni. Went również poszedł pod aku przez bezpiecznik.

 

Pod sieć się nie podpinam więc sprawdza to się doskonale.

 

Żarówki e14 12V można dość łatwo kupić ale są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszK

Czy jak byłeś (przepraszam za formę bezpośrednią, ale podobno takie panują tu reguły, ja jestem Darek) w Białogardzie, to widziałeś tą przyczepę, czy została wystawiona do sprzedaży po Twojej wizycie?

 

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/hobby-495-ul-excellent-easy-CID5-IDi5Nn9.html#:8e1ebf4da8

 

Zadałem Pani Aleksanrze parę pytań, jak będzie sucha i bez zastrzeżeń to ja biorę, czekam na zdjęcia szczególowe. Z racji swiąt na razie bez odzewu, ale myślę że jutro coś dojdzie to wrzucę na forum do oceny, jeśli któreś wzbudzi mój niepokój.

 

Na razie ze zdjęć widzę że jest zmatowiony lakier na tylnej ścianie, podejrzewam że była wystawiona na działanie czynników atmosferycznych, zawsze można to poprawić. Taka kosmetyka to dla mnie nie problem, gorzej jak okaże się że jest podmoknięta.

 

Pocztę sprawdzam co parę sekund :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem z Nimi to ona była zarezerwowana...

 

Jak Pierzasty napisał - była na nią rezerwacja i jej nie oglądałem, jeśli jest dalej do sprzedania to zadzwoń i dopytaj może transakcja nie doszła do skutku bo juz minęły 2 tygodnie, nie wierze żeby tak długo czekali z blokadą jeśli jest zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do @Smolik ma tam byc za pare chwil to może pomacac i powąchac....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do @Smolik ma tam byc za pare chwil to może pomacac i powąchac....

 

Dziękuję Bartku, wysłałem prywatną wiadomość do Smolika, On ma tam być jutro?

Ja sam jestem spod Wrocławia i taka pomoc byłaby dla mnie bezcenna. Ciekawe z jakich przyczyn nie doszło do transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bartku, wysłałem prywatną wiadomość do Smolika, On ma tam być jutro?

Ja sam jestem spod Wrocławia i taka pomoc byłaby dla mnie bezcenna. Ciekawe z jakich przyczyn nie doszło do transakcji.

Sprawdz pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien byc jutro lub pojutrze... Pewnie to były dla Smolika najdłuższe Święta...  :]  :]  :]  :]

 

Co do transakcji - trudno powiedzieć... jest wiele czubów którzy zawracając 4 litery miesiącami, przelewy robią tak samo jak Kijowski płaci alimenty...

 

Na tym forum tez jest jeden taki, który w Białogardzie kupował przyczepę od 03.2014 i do dzis nie kupił... Dostał zdjęcia ponad 20 przyczep, nawet zaliczkę już wpłacał po kilka razy... 

 

Czas tylko marnował - nawet na jednym zlocie był z przyczepą oklejoną swoim nickiem i logo K.pl - z tym, że przyczepka była z wypożyczalni i został zdemaskowany  :]  :]  :]  :],  później gdzieś tez się pojawił kamperkiem z wypożyczalni na jakims spocie  i słuch po nim zaginął ... od ponad roku nie napisał żadnego posta ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien byc jutro lub pojutrze... Pewnie to były dla Smolika najdłuższe Święta... :]:]:]:]

 

Co do transakcji - trudno powiedzieć... jest wiele czubów którzy zawracając 4 litery miesiącami, przelewy robią tak samo jak Kijowski płaci alimenty...

 

Na tym forum tez jest jeden taki, który w Białogardzie kupował przyczepę od 03.2014 i do dzis nie kupił... Dostał zdjęcia ponad 20 przyczep, nawet zaliczkę już wpłacał po kilka razy...

 

Czas tylko marnował - nawet na jednym zlocie był z przyczepą oklejoną swoim nickiem i logo K.pl - z tym, że przyczepka była z wypożyczalni i został zdemaskowany :]:]:]:], później gdzieś tez się pojawił kamperkiem z wypożyczalni na jakims spocie i słuch po nim zaginął ... od ponad roku nie napisał żadnego posta ;-)

 

Cześć Pany jak tam po świętach u mnie były całe przegadane na temat zakupu gdzie pojedziemy itp. Co do oględzin będę tam jutro chętnie zerknę tylko żeby nie było jestem początkujący wiec napiszcie gdzie mam zajrzeć to popatrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smolik jak jedziesz po detka to już nic nie oglądaj tylko podpisuj umowe i sprawdzaj czy wszystko dostaniesz do budki potem przegląd sam przekonasz się że jest w dobrym stanie następnie zapinasz na swój hak i jazda do domku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smolik jak jedziesz po detka to już nic nie oglądaj tylko podpisuj umowe i sprawdzaj czy wszystko dostaniesz do budki potem przegląd sam przekonasz się że jest w dobrym stanie następnie zapinasz na swój hak i jazda do domku :]

stan dobry, to pojęcie względne ,dla każdego może znaczyć co innego. Takich wpisów bym się wystrzegał raczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.