Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Dla takich powinno być ekstra miejsce pod pręgieżem :P gość już pewnie sraczki dostaje a ten jeszcze go podpuszcza :)

 

Lepiej zeby mial drugie ogledziny - wtedy bedzie mial szersze spektrum ...

 

Zaraz ktoś spoza forum przeczyta i jeszcze przed świętami zakupi tego Dethleffsa. Przyczepa z takim DMC i potrójnym piętrusem to towar mocno deficytowy  :]

 

Jeśli się umówił z Pania Aleksandrą, to przyczepa będzie na niego czekać... a każdy następny chętny będzie czekał na swoją kolej ;-) Kolejność to rzecz swieta ;-)

 

Ja pojechałem obejrzałem i poprosiłem o czas na decyzje do wieczora ;-) gdy sie zdecydowałem to była klepnięta na amen i po 5 dniach odebrałem - a potem Smolik sie przyznał ze szczerzył także zęby na nią ;-) 

 

Myślę, że każdy trafi na swoja sztukę - jak nie szybciej to po jakimś czasie.... z czasem także zmieniają sie upodobania po obejrzeniu kilkunastu przyczepek .

 

Dla Łukasza i Żanetki z rodziną ta 540 będzie lepsza niż detek - dla pięciu osób plus sporych rozmiarów Blackiego to przyczepa z szerokim dziedzińcem to plus.... Pieseł nie może byc tratowany a tak miejsce przy podkowie ma jak znalazł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem wam że Białogard jest dla mnie ewenementem. Ludzie biją się o ich budy i każdy kto pojedzie to wraca ze swoja. W ciägu miesiąca która to buda? 6-7 już rachube straciłem. A wystarczy zwykła uczciwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dobrze ogarnie to za 1,5h będzie w drodze powrotnej...

 

i po 1,5h Hobby 540 podpięta po przeglądzie - towar widziany, towar macany, towar sprzedany ;-)

 

Gratulacje!!

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta w trasie

-Gratulacje

 

i po 1,5h Hobby 540 podpięta po przeglądzie - towar widziany, towar macany, towar sprzedany ;-)

 

Gratulacje!!

-Nie że Ciebie nie lubię czy coś,ale od 8.30do11 to 2,5h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem - odliczając godzinę na przegląd i ważenie i oględziny Detka ... - rozmawiam z Łukaszem i Panią Aleksandrą po 10:00 i biznes był klepnięty ;-)

 

Teraz Elvis pewnie przed Świeciem - zakładam, że będzie leciał do trasy Gdańsk - Katowice i jak Galaxy da rade to na 21:00 w domu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz kuknij na tego Detka z 3pietrusem aby Smolik miał oględziny 2 osoby na chłodno... to wtedy będzie miał baaaaaaaaardzo długie Święta: -) ciekawe jak wysiedzi spokojnie...

Bartek jak cię spotkam to zobaczysz ja już siedzę na szpilkach i odliczam dni jak bym miał samochód z hakiem to już by dawno stała na podjeździe ;)

I żeby nie było wątpliwości wszem i wobec Detek zaklepany i tyle ;) czeka na odbiór !

 

Bartkowi lecę flaszkę koniec dolewania oliwy.

 

PS kogo by odwiedzić z przyczepą najpierw ma wolne do 3.01 wiec tydzień mogę wracać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smolik - możesz do mnie przyjechać - 28 i 29.12 mam wolne   :]  :]  :]  :]   poświęcimy przyczepę  :miga:  :miga:  :miga:  :miga:

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.