Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli jesteś zainteresowany tym dethleffsem za 19900 to ktoś ją już oglądał. Mogę zerknąć. Innych za ok 20 chyba nie mają, przywieźli cos nowego ale za ponad 30 tys. Tzn nie wiem czy już wszystko przywieźli, bo jak pisałem wcześniej mejla to p.Aleksandra pisała że kupili. Ale czy już zwiezli to nie wiem. Zobaczę i dam znać. Ja będę oglądał m. in. Hobby za 29500

nie no mają jeszcze Knausa za za 22 i dwie Hobby za 19.... Myślałem żeby z kimś pojechać, ale zmieniły Mu się plany, więc ten tydzień odpuszczam. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też nie mają nowego knausa za 18900 jakby co to zerknij na nią

Zerknę. Aparat w moim telefonie chyba ozdrowilem, jak wytrzyma do soboty w dobrej kondycji, to porobię jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cumple, mam! Mam i już nie oddam. Zakup zakończony. Z pomocą Misia vel Smolik, stałem się posiadaczem dethleffsa 490 z bialogardu. Z powodów osobistych, Smolik nie mógł w najbliższym czasie dokończyć rezerwacji i okazał się takim spoko ziomeczkiem, że odstąpił mi swojego dethleffsa.

Miałem jeszcze oglądać hobby za te same pieniądze, ale w zasadzie w detku od razu się zakochałem. Na hobby tylko rzuciłem okiem, ale to nie to.

Niektórzy z Was już oglądali to cudo więc wiedzą, że naprawdę w niej nie ma się czego doczepić. Długo, oj długo szukałem argumentu żeby coś wynaleźć, co zabije.cenę w dół, ale nic nie znalazłem. Pan Piotr z Panią Olą obsłużyli nas pierwszorzednie, mimo siarczystego mrozu i wcześnej godziny. Udało się dozaopatrzyć, solidnie już doposazoną przyczepkę w parę gadżetów, w zasadzie jutro mogę wyjechać na kemping ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to lusterka!zupełnie o nich zapomniałem! Dostałem stelaż do kosza, taboret z funkcją stolika prawie nowiutkim, stopień, całe wyposażenie sztućce talerze miski Express do kawy czajnik itp i wyrwalem w bardzo dobrej cenie 4 fotele Alu. Aaa i że 20 m bardzo grubego przedłużacza, tylko wtyczka do zmiany. Ktoś mi podpowie jaka kupić? Chodzi o tą niebieska, samca.

Edytowane przez Tharule (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taką końcówkę ?

 

No wydaje mi się że identyczna. Jest tak zmarnowany stresem jazdą pierwszy raz z takim gabarytów, że nie mam siły iść sprawdzić, ale raczej na bank taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie, dziękuję. Radość już jest przeogromna. Bartek- uszy Cie dziś nie piekły? Bo trochę Cie dziś poobgadywalismy ;) oczywiście jako pozytywnego zapaleńca karawaningu, który właśnie siedzi w przyczepie :) a na dworze minus pindzisiont :)

elvis- no to przejściówkę mam chyba w bakiscie.

Edytowane przez Tharule (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro niech Ci służy ja muszę poczekać zazdroszczę pozytywnie Bartek nie martw się Flaszka szacownego trunku będzie ja muszę odpuścić na jakiś czas ale na pewno wrócę do tematu ( jakbyście organizowali spotkanie to przyjadę ) nie zapomnijcie o mnie z niektórymi z was miałem przyjemność rozmawiać przez telefon i wiem że to ludzie na których można liczyć i polegać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.