Skocz do zawartości

Okradziono nas... namiary na "odbudowę" wyposażenia


Justi

Rekomendowane odpowiedzi

W tym śmietniku jak piszesz,  .................... Nikt Tobie ani nikomu śmieci nie każe kupować, ja tez nie kupuję i ich nie szukam po śmietnikach i wystawkach w DE czy Holandii ;)  Uważam, że Twoja opinia jest co najmniej na wyrost :)

 

 

byłem i widziałem co tam jest , nawet dzisiaj się zatrzymałem na rozprostowanie gnatów w drodze z wrocka do poznania 

 

 

Dziś zaliczyłam Ikea i mam juz 80% wyposażenia...

 

Myślałam, że na tym forum znajde odrobinę zrozumienia a nie hejt. Rzygam juz wszystkim hejterami.

 

rozumiemy twoją stratę, ale po co było rozpaczać skoro większość masz odkupione, jednak baby (przynajmniej niektóre) mają strasznie zryte pod beretem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cała sztuka w interpretacji a ta by była prawidłowa, przekaz musi być precyzyjny, bez furtek dających możliwość innego zrozumienia niż prawidłowe bo potem mix wychodzi.

 

Otóż to, cała kwintesencja! :ok: Zabrakło tego już w pierwszym poscie niniejszego tematu.

Poza tym, trudno o zrozumienie, jeśli czyta się tylko pierwsze zdania czyichś postów, a takie odniosłem wrażenie po niektórych wypowiedziach.

[...]  nasze forum mimo wszystko jest wg mnie na bardzo wysokim poziomie, nie dołujmy go z powodu pojedynczych kontrowersyjnych tematów, te forum to my.

 

Zgadzam się, tym bardziej, że jakiś czas temu, wielu czerpiących radość z siania zamętu, oddaliło się od naszego forum na czas bliżej nieokreślony. Widocznie uznali, że coraz trudniej się tu "pożywić", dlatego powinniśmy się starać, aby stan ten utrzymać, co będzie z korzyścią dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zakupy przydasi kuchennych plastikowych i melaminowych polecam wszystkim sklep Tiger, Justi, we Wrocławiu też jest

 

http://pl.flyingtiger.com/pl-pl/countries/poland/stores/wroc%C5%82aw%20-%20flying%20tiger%20wroc%C5%82aw%20dh%20kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, ale trzymanie przyczepy pod blokiem i do tego z pełnym wyposażeniem (nie napiszę, że dodatkowo na Nowym Dworze) to proszenie się o kłopoty.

PS.

Ty się Tomuś nie denerwuj, szkoda zdrowia. Swoją drogą, nie rozumiem dlaczego nie można wyrazić swojego zdania na dowolny temat utworzony na forum, bo można być posądzonym o hejtowanie? Gdzie jest napisane, że na forum wszyscy musimy (przepraszam za określenie, ale innego nie znalazłem) lizać się po jajkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: Ojej,ale nerwowo.

 

Cześć Justi. Bardzo mi przykro,ze Was to spotkało, dużo to Ci nie pomogę, bo nie mój rejon. Może faktycznie napisz listę, albo popatrz na olx -tam się czasami fajne trafiejki zdarzają - nawet nowe.

 

Natomiast nie dziwię się Twojemu rozżaleniu.. Każdy ma inny charakter i ma prawo do własnych emocji niezależnie od płci. Wszyscy zdają sobie sprawę,że istnieją większe nieszczęścia na świecie , ale też zdarzają się sytuacje dużo bardziej pozytywne w życiu  innych - od  tych naszych. Czy to oznacza, że mamy się zamknąć w skorupie i najlepiej się nie odzywać? Bo inni mają  gorzej? Inni też mają lepiej... a jakoś wszyscy( no może nie wszyscy) cieszą się z dupereli np. ja. i większość , która się chwali swoimi cepkami i  pracami w nich  wykonanymi. I jest to raczej rodzaj chwalenia się - nie w sensie posiadania jako takiego, tylko z radochy czyli własnych odczuć. Aż mi wstyd , bo  cieszę się jak głupia, że mam rozlatującą się Hobbinkę, skoro ostatnio na polu obok mnie stała nówka funkiel.....Że już nie wspomnę o innych składowych życia.Więc jeśli popatrzymy, że gdzieś na świecie jest większe zło -to czy my nie mamy prawa przeżywać , że coś złego spotkało nas?( nawet jeśli w skali świata jest minimalnym nieszczęściem?).  Bez emocji by nas nie było, a w tym świecie, każdy z nas ma swój mały światek, który się zmienia z dnia na dzień, tak samo jak ten duży. Raz lepiej , raz gorzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście lub jego brak (pech) każdy mierzy ze swojej perspektywy. Nikt nie powinien sobie żartować, czy być niesympatycznym dla tych, którym przytrafiło się coś złego- wszystko jedno jakiego kalibru.  Zanka to dobrze podsumowała. I to by było na tyle.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.