Skocz do zawartości

Małopolska Majówka 2016 u Rumcajsa. 30.04.2016- 03.05.2016


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie dzwoniliśmy wcześniej, tylko patrzyliśmy czy maja otwartą stajnię z ujeżdżalnią czy nie. Teraz mam do nich namiar i jest to priorytet  :policja:  większy od rogacizny :) . Nie mogę już zwodzić dzieci trzeci rok z kolei,  bo w końcu  stracę u nich poważanie :tuk::) . Myślę że 30zł to dobra cena ,przy wyjściowej 60, ale jeżeli będzie za wysoka :foch:  to coś jeszcze po negocjujemy  :boks:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

30 pln to jak najbardziej przyzwoita cena patrząc na to że na byle festynie biorą 10-15 PLN za 3 kółka po małym wybiegu a tutaj niby godzina ma być. 

A konie muszą wypalić bo to był warunek decydujący że familje na wyjazd namówiłem. Inaczej mnie skrócą o głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi grozi to samo jak koni nie będzie. Więc zrobię wszystko żeby to doszło do skutku :) . Jak by mieli więcej tych koni, to może przez godzinę zabrali by nasze pociechy i pojeździli by z nimi w terenie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie dzwoniliśmy wcześniej, tylko patrzyliśmy czy maja otwartą stajnię z ujeżdżalnią czy nie. Teraz mam do nich namiar i jest to priorytet  :policja:  większy od rogacizny :) . Nie mogę już zwodzić dzieci trzeci rok z kolei,  bo w końcu  stracę u nich poważanie :tuk::) . Myślę że 30zł to dobra cena ,przy wyjściowej 60, ale jeżeli będzie za wysoka :foch:  to coś jeszcze po negocjujemy  :boks:  :)

Panieee, żeby stracić poważanie u dzieci , to najpierw trzeba go mieć :]  a druga sprawa , to nie ma większego priorytetu niż rogacizna na ciepło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panieee, żeby stracić poważanie u dzieci , to najpierw trzeba go mieć :]  a druga sprawa , to nie ma większego priorytetu niż rogacizna na ciepło....

W przeciwieństwie do Ciebie ja go  mam :):fuck:.  KONIE to PRIORYTET  :ee: . Baran zawsze jakiś się znajdzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf...No to wygląda to jeszcze lepiej niz dziś rano...

Moja żona idzie 2.05 do pracy. Wiem ...brawa. Dziekuję, dziękuję.

Wszyscy myślimy co zrobic, żeby przyjechać nie mając jednocześnie przyczepy i urlopu. Wiem ...też dobre/grube.

Najszybszy komputer w Polsce tj. "Prometheus" chwilowy wypożyczony z AGH obliczył po 14,5 godzinie, że da się to zrobić tylko w niedzielę :hmm:,  czyli taki jedniodniowy wypad (nie mylić z wypad z baru). Czy jest szansa na te konie i to grilowe bydle w niedzielę?

A co będziecie robić w niedzielę pomijając umieranie po sobocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf...No to wygląda to jeszcze lepiej niz dziś rano...

Moja żona idzie 2.05 do pracy. Wiem ...brawa. Dziekuję, dziękuję.

Wszyscy myślimy co zrobic, żeby przyjechać nie mając jednocześnie przyczepy i urlopu. Wiem ...też dobre/grube.

Najszybszy komputer w Polsce tj. "Prometheus" chwilowy wypożyczony z AGH obliczył po 14,5 godzinie, że da się to zrobić tylko w niedzielę :hmm:,  czyli taki jedniodniowy wypad (nie mylić z wypad z baru). Czy jest szansa na te konie i to grilowe bydle w niedzielę?

A co będziecie robić w niedzielę pomijając umieranie po sobocie?

Niezła lipa z tą pracą. W niedziele to myślę że w przeciwieństwie do umierania po sobocie będziemy umierać po 2gim dniu weekendu :) A nie możecie przyjechać w sobotę popołudniu i zostać do niedzieli wieczora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem newsa, że moi znajomi zarezerwowali pokój od soboty do wtorku. Wieczorem pogadam z nimi w sprawie uzupełnienia listy uczestników atrakcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-15964-0-29053100-1460836034_thumb.jpg


Moja budka po przeglądzie rejestracyjnym ( znów byli zestresowani czy się zmieszczę) parkuje w ustalonym miejscu. W ciągu tygodnia planuje ją nieco odświeżyć wewnątrz by można się było powoli wprowadzać na sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.