Skocz do zawartości

Małopolska Majówka 2016 u Rumcajsa. 30.04.2016- 03.05.2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, po lewej stronie jest strzeżony a po prawej ogólnodostępny dla mieszkańców SM. Odkąd musieli oddać połowę mieszkańcom to strasznie im się wyludniło na strzeżonym i zeszli z ceną do normalniejszego poziomu. Obecnie 100 za przyczepę kempingową. Jak pytałem kiedyś to mi 180 powiedzieli jak za dużego dostawczaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ile można lodówkę wyciągać? Nad Tobą trzeba z batem stać i ciąć po uszach. W tym tempie , to Ty tej lodówki nie zrobisz do maja, a ja ciepłego piwa pił nie będę......

 

Wuja, Ty lepiej zabierz ze soba expres do kawusi :):slina: siorpniemy filiżaneczkę :)

 

Może potrzebujesz pożyczyć śrubokręt? ;) Jak co to śmiało. A ja będę musiał zmienić lokalizację budki w sezonie... Teraz będę miał dalej...

noo możesz go zabrać do Rumcajsa, wtedy w końcu  wyciągnę toaletę :)  bo jeszcze tego nie zrobiłem :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to jest super dobra wiadomość :) . Będzie co opijać :) . Jak będę miał dostęp do normalnych urządzeń z Internetem, to dopiszę do listy... Od 29 będzie pewnie Wuja :) . Gość czasowy , na wszystko ma czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku bardzo się cieszę, że jest szansa zobaczyć znowu całą Waszą załogę  :]

Mam nadzieję, że jakąś bluzę z kapturem będziesz miał  :miga:

 

Ja jadę w piątek 29.04 ale dopiero po pracy. szkole i angielskim. Jako, że to będzie piątek przed długim weekendem to raczej na wątpliwą atrakcję jaką jest stanie w kolejce do bramek się nie zdecyduje, to będziemy pewnie późnym wieczorem.

 

Mam nadzieję, że ktoś na nas zaczeka  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to jest super dobra wiadomość :) . Będzie co opijać :) . Jak będę miał dostęp do normalnych urządzeń z Internetem, to dopiszę do listy... Od 29 będzie pewnie Wuja :) . Gość czasowy , na wszystko ma czas...

 

Jak Cię wyleją z firmy na pysk , to też będziesz miał czasu od groma, będziemy  wtedy razem jeździć :] Jeżeli będzie znośna pogoda , to wyjadę w piątek rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pewnie także zjedziemy w piątek "nanocnie" jeśli tylko się uda a nawet jeśli nie, to mamy wstępny plan zostać dłużej o jeden dzień :) tzn wracać w środę późnym popołudniem jeśli tylko pogoda będzie dopisywała. Jakoś od Rumcajsa nigdy mi się wracać nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że ktoś na nas zaczeka  :hmm:

Piotruś, obiecuję że poczekam, a w razie jakby były problemy z dojazdem to dzwoń śmiało , poprowadzę ;)!

My się pewnie wybierzemy w piątek koło godziny 16, więc powinniśmy dojechać na godzinę 19.  Wuja już tam pewnie będzie piwko chłodził, więc myślę że zaspokoję swoje  pragnienie po podróży zimnym Okocimkiem   :)

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlot do Sącza od strony Brzeska skończyli już w zeszłym roku. Przy wylocie na Krynicę remontowali rondo, ale do tego czasu już pewnie skończyli.

Teraz remontują mosty przy wylocie na Krynicę, kończą remont jednego i za kilka dni powinni zacząć następny. Na razie jest dobrze, napiszę coś więcej jak zaczną remont tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz remontują mosty przy wylocie na Krynicę, kończą remont jednego i za kilka dni powinni zacząć następny. Na razie jest dobrze, napiszę coś więcej jak zaczną remont tego drugiego.

Dzięki za info.  Ty to chyba masz  najbliżej do Rumcajsa :hmm: , a jakoś nie widzę Cie na liście :ee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.  Ty to chyba masz  najbliżej do Rumcajsa :hmm: , a jakoś nie widzę Cie na liście :ee:

Krisio... zgarniemy go po drodze jak dobrowolnie się nie zgłosi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.