Skocz do zawartości

Małopolska Majówka 2016 u Rumcajsa. 30.04.2016- 03.05.2016


Rekomendowane odpowiedzi

20m to bardzo dobra baza, ja mam 20+30 i nie raz się przydało złączyć :) ale przeważnie używam wszędzie 20.

 

Natomiast znów przyczepę będę szykował do sezonu w piątek w ostatniej chwili bo z robotą nie wyrabiam... ;( a miałem się pięknie zorganizować...

 

To kto ostatecznie zbiera na tacę w kontekście zagwarantowania przynajmniej suchej pogody??? - dobrze  że mam te piękne gumofilce zakupione na pamiątkę podczas ostatniego pobytu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20m to bardzo dobra baza, ja mam 20+30 i nie raz się przydało złączyć :) ale przeważnie używam wszędzie 20.

 

Natomiast znów przyczepę będę szykował do sezonu w piątek w ostatniej chwili bo z robotą nie wyrabiam... ;( a miałem się pięknie zorganizować...

 

To kto ostatecznie zbiera na tacę w kontekście zagwarantowania przynajmniej suchej pogody??? - dobrze  że mam te piękne gumofilce zakupione na pamiątkę podczas ostatniego pobytu ;)

Bartek, ja kasiorę zbiorę w sobotę na  poczet tej wymarzonej pogody :) . Spokojnie z tym szykowaniem przyczepy, w piątek wieczorem ją posprzątamy u Rumcajsa :)  O której planujesz jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyśpię po tygodniu bo inaczej będę jak Ciutek ;) - którego serdecznie pozdrawiam i ubolewam że znów się nie zobaczymy jak przypuszczam...

 

Myślę że na Brzesko na pewno polecimy z Kraka autostradą, natomiast godzina wyjazdu w naszym przypadku uzależniona jest przede wszystkim od tego o której Dominika skończy a zamknięcie miesiąca ma... Niestety z tego samego powodu plany na 2gi majowy weekend z budką się mocno zachwiały gdyż 26 i 27 najprawdopodobniej będzie musiała być w pracy...


 ps Smok(g) groźny nie jest, prędzej piątkowe korki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie zakorkowanej autostrady ,biorę pod uwagę starą 4,  na Wieliczkę , Bochnię , Wiśnicz...Łososinę , co wyjdzie to się okaże . Planowy start to godzina około 17  (+- 30 minut)


Jak się wyśpię po tygodniu bo inaczej będę jak Ciutek ;) - którego serdecznie pozdrawiam i ubolewam że znów się nie zobaczymy jak przypuszczam...

 

 

?? Co z tym Ciutkiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] cały weekend :) . ( Dobrze że on tego nie czyta :ee:  )

a niech czyta ;) przecież nie mówimy że św Mikołaj nie istnieje ;) ;) ;) może się zmobilizuje i przyjedzie by mi tyłek skopać, niech stracę, jestem gotowy na to poświęcenie ;)

 

A w kwestii na pewno czytającego (również pozdrawiam) Commandera, to skoro nie zarezerwował sobie jednak pokoju ani budki mimo wcześniejszych sugestii to myślę że przy wieczornym ognisku urządzimy obrady i postanowimy co z tym kolegą naszym zrobimy :);) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze muszę jeszcze ogarnąć parę rzeczy w przyczepie ale mam nadzieję, że zdążę.

 

Pomógł bym Ci ale sam przygotowuję budkę na trasę do HU  :hmm:  Zawsze jest coś do zrobienia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógł bym Ci ale sam przygotowuję budkę na trasę do HU  :hmm:  Zawsze jest coś do zrobienia :)

Zamiast wspierać polską gospodarkę, aby rosła prężnie, to on jedzie do HU.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.