Skocz do zawartości

Małopolska Majówka 2016 u Rumcajsa. 30.04.2016- 03.05.2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niech więc będzie grubo. ....a poważnie to z chęcią ale tej imprezy nie dam rady przełożyć

Za kase wszystko dają. .....hehehe

No ale jak byś tak chociaż troszkę chciał ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo dobra... udzielam rozgrzeszenia :skromny:

No i proszę, mamy już np lotnika po wcześniejszych wyjazdach ;) a teraz jeszcze ksiądz ;) moja dusza czuje się bezpieczna o ten wyjazd wysokich lotów.

Jacek... a "kompas" bierzesz?? ;)

 

kompas* - urządzenie ułatwiające poruszanie się w terenie - w owym przypadku celowe odbiegnięcie od pytania o przedmiot właściwy ;)

Edytowane przez ketrab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, mamy już np lotnika po wcześniejszych wyjazdach ;) a teraz jeszcze ksiądz ;) moja dusza czuje się bezpieczna o ten wyjazd wysokich lotów.

Jacek... a "kompas" bierzesz?? ;)

 

kompas* - urządzenie ułatwiające poruszanie się w terenie - w owym przypadku celowe odbiegnięcie od pytania o przedmiot właściwy ;)

Towarzystwo zbiera się do tańców :bevil:  w locie  i do różańca :pub: z rozgrzeszeniem :chaja:   :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozgrzeszenie będzie potrzebne rano na znak oczyszczenia organizmu po nocnym spożywaniu wina mszalnego... choć trzeba uważać by nam Commander nie spłyną klaczą gdzieś chen na pomoże głosić nowe słowo rumcajsowe... Z innej strony, może znów pielgrzymi z odleglejszych rejonów by nas odwiedzili skoro naszych jest tylu niepraktykujących i pod wiatę na wspólną wieczerzę ciężko zmobilizować... A ponieważ doświadczenie i oprawę mamy to nie widzę przeszkód by i komunię wyprawić z pokutnym wymarszem do mofety,  zwłaszcza że Bogdan twierdzi że za co łaska (zwykle dają 1000pln) wszystko załatwić można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie ma co narzekać,  na  7 załóg :hehe:  5 jest z Małopolski :):hehe: . Więc ekipa Małopolska zapowiada się prężnie ... :hehe:  . Musimy zapytać Jacka , czy ma uprawnienia do odprawiania mszy komunijnej, wtedy  frekwencja będzie większa :hej:  :)

 

Ale z drugiej strony, nie ważna ilość,  ważna jakość :ee:

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 3 razy byłem ministrantem. Za 4 skutecznie wyrzucili :czerwona: .

Ale tzw. "obcyk" mam jak proboszcz, a że będzie bez uprawnień to i bez faktury - zawsze to taniej :> . 

Przecież oni nigdy nawet pokwitowania nie dają, o rachunku, fakturze czy paragonie nie wspominając. A wielokrotnie już ukazano w naszym pięknym kraju iż bez stosownych papierków można dużo odpowiedzialniejsze usługi świadczyć... natomiast uważam iż w takim gronie i okolicznościach powinieneś to charytatywnie przedsięwziąć by krzewić wśród młodzieży dobre postawy :) a 4tym razem się nie przejmuj, wszak do 3ech razy sztuka i tu skuteczność miałeś 100% - referencje wystarczające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 3 razy byłem ministrantem. Za 4 skutecznie wyrzucili :czerwona: .

Ale tzw. "obcyk" mam jak proboszcz, a że będzie bez uprawnień to i bez faktury - zawsze to taniej :> . 

Ja to przejdę po składce, jakby co  :):]. Ale jak dobrze prawi Bartek , w tym okresie możesz świadczyć usługi GRATIS!.  Niech sobie nie myślą że Krakus taki chytry na kasiorę  :) . Raz za darmo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypraszam sobie! Nie jestem krakusem i nigdy nie będę. Na aucie nadal dumne KTA (Katalonia jakby ktoś nie wiedział :lol: ). I KONIEC

:lol2:Kraków Tarnów Ameryka :) .....znam to skądś  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.