Skocz do zawartości

Małopolska Majówka 2016 u Rumcajsa. 30.04.2016- 03.05.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info.  Ty to chyba masz  najbliżej do Rumcajsa :hmm: , a jakoś nie widzę Cie na liście :ee:

Wcześniej się zlot nad jeziorem Tarnobrzeskim reklamował i na tamtej liście jestem. Ale może będzie też zlot u Rumcajsa na koniec sezonu to mogę być pierwszy na liście. :]

 

 

Krisio... zgarniemy go po drodze jak dobrowolnie się nie zgłosi ;)

W zeszłym roku jak był zlot u Rumcajsa nie tankowaliście na Shellu w Sączu przypadkiem? Byłem z dziećmi na rowerach i się zastanawiałem dokąd ta karawana zmierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wcześniej się zlot nad jeziorem Tarnobrzeskim reklamował i na tamtej liście jestem. Ale może będzie też zlot u Rumcajsa na koniec sezonu to mogę być pierwszy na liście. :]

 

 

W zeszłym roku jak był zlot u Rumcajsa nie tankowaliście na Shellu w Sączu przypadkiem? Byłem z dziećmi na rowerach i się zastanawiałem dokąd ta karawana zmierza.

Co do spotkań u Rumcajsa ..pewnie jakieś , kiedyś,  tam jeszcze będzie... :) ale kiedy..... :hmm:

Była raz taka opcja, że przejeżdżaliśmy kiedyś z Bartkiem przez Shella w Sączu, ale to nie było tankowanie tylko handel obwoźny  :ee: i zakończyło się to godzinnym czekaniem na frytki  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykliści kolejkę w McDonalds'ie przyblokowali - to dlatego :lol:

 

Nie pamiętam szczegółów  co spowodowało taki zastój przy produkcji frytek  , ale wiem,  że niewiele brakowało , a wyprzedziły by nas załogi, które wyjechały po nas 2 godziny z Krakowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było tak było :) co ciekawe staliśmy i pilnowaliśmy naszych zestawów więc śmiało mogłeś zagadać :) Nie puszczam od tamtego czasu żony po frytki... ;) a cyklistom nic za złe nie mam :) po wysiłku trzeba wszak uzupełnić stracone kalorie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Adaś ma przecież także przyczepy stacjonarne i pokoje do wynajęcia... ??? bo pod namiot to jednak chyba pogody jeszcze nie będzie... Śmiało możecie na dłużej zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakał krakał... ale wnioskuje że prąd już ma... ;) więc może na dobry tor jeszcze to wszystko wróci... Dzwoń do Adasia, dogaduj się o przyczepę jak psiaka zabieracie a jak nie to pokoje :)

 

 

 Możliwe jest także że moi znajomi co się od dawna wybierają z nami na niepierwszy już wyjazd (bez przyczepy) dzwonili... ale jak nie to tez się nie zdziwię bo to nic nowego... jak dostanę oficjalne potwierdzenie że zarezerwowali coś (i to najlepiej by Adaś to potwierdził) to najwyżej będę wnioskował o dopisanie do listy na jakieś atrakcje czy coś jak będą zainteresowani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem... co dziennie.

Dziś się dowiedziałem - "na majówkę nie ma szans" :oslabiony: .

 

Nie wiem co powiedzieć, bo i mówić mi się nie chce...

Może po prostu do Was wpadniemy na jeden dzionek... ot co mogę wymyśleć...

Problemy z przyczepą ??

Krakał krakał... ale wnioskuje że prąd już ma... ;) więc może na dobry tor jeszcze to wszystko wróci... Dzwoń do Adasia, dogaduj się o przyczepę jak psiaka zabieracie a jak nie to pokoje :)

 

 

 Możliwe jest także że moi znajomi co się od dawna wybierają z nami na niepierwszy już wyjazd (bez przyczepy) dzwonili... ale jak nie to tez się nie zdziwię bo to nic nowego... jak dostanę oficjalne potwierdzenie że zarezerwowali coś (i to najlepiej by Adaś to potwierdził) to najwyżej będę wnioskował o dopisanie do listy na jakieś atrakcje czy coś jak będą zainteresowani...

Co do pokoi, to jest jeszcze wolny 1 pięcio-osobowy , oraz dwie przyczepy.  Więc radzę się śpieszyć jak ktoś chętny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do pokoi, to jest jeszcze wolny 1 pięcio-osobowy , oraz dwie przyczepy.  Więc radzę się śpieszyć jak ktoś chętny .

 

oj to dzwoń Jacek, dzwoń... żebyśmy nie słyszeli potem że chciałeś przyjechać ale już miejsc nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z jazdą konną ma się tak że, dzień wcześniej dzwonimy do pana- zależne od pogody i naszych chęci i na drugi dzień jeździmy my, lub nasze dzieci, lub wszyscy :)   Cena po "małych"  negocjacjach ostała się na 30zł za godzinę :yay:. Adaś zgodził  się udostępnić część swojego pola na to, lub możemy podejść pod ich wybieg  ( to jest koło drogi po prawej stronie w kierunku Lewiatana i  Muszyny).  Decyzje podejmiemy wspólnie kiedy i gdzie :)  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, zawsze tak jest że dzień wcześniej dzwonimy i zawsze akurat coś wypada... albo panu, albo koniowi, ewentualnie koniu ;) cena chyba dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.