Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, BIGL napisał:

Polo63 - mamy identyczne podejście do turystyki.  Fajna relacja - trzeba się kiedyś spotkać na szlaku ?

@BIGL to teraz mam "jeszcze jeden powód" by Dolny Śląsk odwiedzić, alby Ty z @marek230482 się zgadujcie i na Mazury dawajcie?.

32 minuty temu, Misio napisał:

Zgadzam się...z @polo63 jeździliśmy czasem kilka razy i wiem że i Tobie by się te klimaty podobały !!

@Misio i za tydzień powtórzymy to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 18:10, polo63 napisał:

ale o przyszłości mowa teraz @marek230482, a @BIGL o ile pamiętam to z Podlasia podchodzi, czyli teraz do Niego jedziesz?.

? jedzie i będzie wracał moimi śladami.  Faktycznie wypadało by się spotkać - ja zapraszam do siebie, ale jest też nadzieja że zepnę tyłek i ruszymy na mazury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BIGL napisał:

? jedzie i będzie wracał moimi śladami.  Faktycznie wypadało by się spotkać - ja zapraszam do siebie, ale jest też nadzieja że zepnę tyłek i ruszymy na mazury ?

Oby tylko nam się terminy udało zgrać, jak to było z Markami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wystartowaliśmy nad morze, po godzinie byliśmy już spowrotem w mieszkaniu, w Pimperku padła elektryka, szwankuja albo: wycieraczki, kierunki, dmuchawa nawiewu, podświetlenie kokpitu. Eliminowanie wszystkiego z pozycji kierowcy (wyłączenie wszystkiego) nic nie dało bezpieczniki i tak się przepalały, szczęśliwie udało się (po znajomości) umówić dziś na 12 do elektryka, który mówi że na wakacje pojedziemy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 09:10, filipert napisał:

Powodzenia ?

Dzięki 

W dniu 7.08.2021 o 10:16, marek230482 napisał:

To przykre zaskoczenie.... ciekaw jestem co takie spustoszenie zasiało. 

Wszystko już wiadomo - moduł świateł dziennych, był pod ten sam bezpiecznik podłączony  (co zaobserwowane wczoraj) i to on padł. 

Startujemy nad morze, pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytyczone miejsce na rozbicie się, gdzie obok kampera nie mieści się nawet kocyk dla dzieci a z parceli nie ma widoku na morze nie przekonuje nas i nie ma polotu do tego co na Łosiu nas zastało i do tego co po opuszczeniu Lazurowego "dostaliśmy" na Baltic Campie dwie posesje obok Lazurowego, sanitariatów nie ma co porównywać (chociaż woda na obydwu non-stop ciepłą była) a cena za nasz skład 75zł/doba wyniosła (dalej płacimy Bonami), postaliśmy blisko 5 dób i tego typu obiekty pola namiotowe/biwakowe nas przekonują, bez parcel i wydzielonych miejsc postojowych za to z widokiem na morze.
Dziękujemy [mention=19580]visitor1967[/mention] za super odwiedziny i rozmowy.
received_233332728649423.thumb.jpeg.b3ff4c7e1966468508509dc62256dc01.jpeg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lbuster napisał:

Dobrze, że się tak to skończyło. Bawcie się dobrze i pozdrówcie oczekujących na Was :) 

Przekazaliśmy, zaraz się rozjezdżamy, my na Baltic reszta do domów.

Dziękujemy za super spotkanie, a ja również za wycieczkę rowerową :)

20210808_132613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.