Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marek230482 napisał:

Fajnie tam macie :) dla mnie to dość egzotyczne rewiry. Raptem dwa razy w życiu byłem :lol: 

Oj fajnie,fajnie, to racyja ?.

Będziesz chciał "nadrobić", daj znać ", "oprowadzę" Ciebie w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko co dobre szybko się kończy, tak i było z naszym tegorocznym urlopem:( 3 tygodnie strzeliły jak z bicza strzelił, ale działo się podczas nich dużo. Tegoroczny urlop był innym od poprzednich, bo przestałem planować wyjazd i "poszedłem na żywioł", co okazało się przysłowiowym strzałem w 10. Wyjeżdżając na urlop wiedziałem, że chcę zwiedzić Bory Tucholskie, być nad morzem w górach i na Mazurach. Odpadły nam tylko góry:(. Borów Tucholskich za dużo tyż nie zwiedziliśmy, bo miejscówki jakie tam znajdowałem tak nas w te upały "wciągały" że po kilka dni na nich siedzieliśmy:

 

received_549003252962607.jpeg

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu w Borach Tucholskich, udaliśmy się na spotkanie grupki fb/HymerPolska w okolice Piotrkowa Trybunalskiego na Camping Łoś w Leonowie, gdzie spotkaliśmy się z załogą @lbuster za co ślicznie Im dziękujemy:
 

received_1434293403610289.jpeg

Po zapiątku na Campingu Łoś przyszedł czas na polskie morze, z racyji że sponsorowaliście naszym dzieciom noclegi :P:) postanowiłem odwiedzić "Święte Grale" naszego wybrzeża, ale bez wcześniejszej rezerwacji odbijaliśmy się od Alexa, przez Horyzont i tylko na Lazurowym dwie nocki udało nam się ogarnąć - o zgrozo jak dobrze, że za to płacić nie musiałem:P (Bony Turystyczne), my to jednak dzikie stworzenia jesteśmy i wydzielony "kawałek podłogi" (jak to idzie w jednej z polskich piosenek) nie jest szczytem naszych marzeń, somsiad na somsiedzie, ciasne dróżki i alejki dojazdowe, ponad 200zł za dobę na nasz skład, prąd i woda w cenie "klatki" nie jest czymś co nas przekonuje do parceli, mimo fajnych somsiadów, czystych sanitariatów, zadbanego obejścia, ciepłej wody non stop, nie przekonaliśmy się do tego typu obiektów.
 

received_989028935266162.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytyczone miejsce na rozbicie się, gdzie obok kampera nie mieści się nawet kocyk dla dzieci a z parceli nie ma widoku na morze nie przekonuje nas i nie ma polotu do tego co na Łosiu nas zastało i do tego co po opuszczeniu Lazurowego "dostaliśmy" na Baltic Campie dwie posesje obok Lazurowego, sanitariatów nie ma co porównywać (chociaż woda na obydwu non-stop ciepłą była) a cena za nasz skład 75zł/doba wyniosła (dalej płacimy Bonami), postaliśmy blisko 5 dób i tego typu obiekty pola namiotowe/biwakowe nas przekonują, bez parcel i wydzielonych miejsc postojowych za to z widokiem na morze.

Dziękujemy @visitor1967 za super odwiedziny i rozmowy.

received_233332728649423.jpeg

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzień urlopu zarezerwowany dla ekipy @marek230482 na naszych kochanych dzikich Mazurach mieliśmy, niestety najpiękniejsze miejscówki otwarte przed sezonem w czasie jego pełni były szlabanami pozamykane, albo znakami zakaz wjazdu usypane, ale Marek znajdował równie ciekawe alternatywy:), dziękuję że pozwoliłeś mi Marku realizować projekt  "poznaj swoje":) i za super spędzone 5 dni, szkoda że trzeba było się rozstawać, ale jak pisałem na wstępie podsumowania urlopu; wszystko co dobre szybko się kończy. Powodzenia w podbijaniu Podlasia Wam życzymy i wypatrujemy kolejnej możliwości podróżowania z Wami.

received_356764985850144.jpeg

Wracając z wakacji zajechałem na OSKP celem wbicia w DR pieczątki uprawniającej do dalszej eksploatacji Pimperka - ów pieczątkę otrzymałem, więc tylko wypatrywać następnych podróży:P.

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.