Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej by było go wstawić w sterylnym garażu za szybą - z odciągniętym tlenem by np gąbki i inne elementy się nie utleniały...

Dla mnie jednak kamper jest pojazdem użytkowym i jak bym go nie mógł używać, to co to za "użytek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, chłopaki, ja już widziałem wiele przyczep/kamperów, gdzie było czyściej niż u mnie w domu.

U mnie standardem jest, że w butach wchodzi się do przyczepy. Tak więc dywaniki raczej by się nie spisały :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimperek, dnia dzisiejszego, powstał z letargu zimowego i ochoczo podążył do Okręgowej Stacji Pojazdów, gdzie dostał kolejną pieczątkę, uprawniającą go do rozpoczęcia sezonu karawaningowego ?. Mordka cieszyła mi się, jak dla małego Kazia na widok butelki z mlekiem - jak nim jechałem? (to już początek sezonu - jupi jupi jaj jaj jaj) 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Misio ja zawsze mówiłem 2,5 D wolnossące (no albo 2,8 i tu już ostatecznie może być i turbo?), ale za to jak teraz Osiołek zjeździe z warsztatu, to będziesz mógł go na Pegaz przechrzcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem...

Vmax będzie taka sama...a Osiołek to osiołek i jest uparty i nie da się wszystko na spokojnie i w czasie normalnym zrealizować...

Niestety też ten silnik to jednak...jakiś tam kompromis finansowy...a i tak pewnie 90% powie, że to co ja robię z kamperem jest w 100% ekonomicznie nieuzasadnione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Misio napisał:

90% powie, że to co ja robię z kamperem jest w 100% ekonomicznie nieuzasadnione...

Karawaning jest ekonomicznie nieuzasadniony :hehe:

Godzinę temu, polo63 napisał:

gdzie dostał kolejną pieczątkę, uprawniającą go do rozpoczęcia sezonu karawaningowego

No to kiedy zaczynacie? My z @maciejkosem już rozpoczęliśmy sezon (choć Maciuś go nawet nie kończy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lbuster napisał:

No to kiedy zaczynacie? My z @maciejkosem już rozpoczęliśmy sezon (choć Maciuś go nawet nie kończy ;))

Sebastianie o ile wyzdrowieć nam się uda, to w Częstochowie planujemy go rozpocząć☺

@Misio jak i @maciejkos to są Karawaningowcy pełną gębą (ja to tylko taki sezonowy przez małe k, ale....? )

Brawo dla Ciebie  @lbuster , pozytywnie Tobie zazdroszczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polo63 napisał:

w Częstochowie planujemy go rozpocząć☺

Ja bym się tam spalił, więc nie licz na mnie :hehe:

4 minuty temu, polo63 napisał:

pozytywnie Tobie zazdroszczę

Co tu zazdrościć, zapinasz na hak i jazda (aaaaa, Ty nawet nie musisz zapinać :D)

BTW, jak to jest z kamperkami, bo chyba Wy macie diesel'e, a z tego co wiem to one powinny być regularnie odpalane. Ja swój drugi samochód staram się porządnie przepalić co najmniej raz na 2 tygodnie. Jak jest u was?

3 godziny temu, polo63 napisał:

Cimperek, dnia dzisiejszego, powstał z letargu zimowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pamiętam, że do Częstochowy Tobie "nie po drodze" ??.

U mnie całą zimę przestał "pod kołderką" (zdjęcia wcześniej) i nie był ani odpalani ni nic...i chodzi, ma się dobrze.

Biegam i szukam teraz węża gazowego do Pimperka (bo co tam się dzieje to masakra), jeden gwint lewy, drugi prawy z innym rozstawem? - najprościej byłoby dokupić 1.5m węża z zarobionymi końcówkami ,z jednej strony taka jak gwint na reduktorze jest, a z drugiej nakrętka na ten gwint - ale w netach takich nie ma, a w sklepie tylko na skrętki końcówki są (i taki przyjdzie mi założyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.