Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zestawów i kamperów po drodze (ok 1600km) mijaliśmy a tylko 2 (DWA) i to już prawie "pod domem" nam odmachnęły - fajnie, że te dwa mijaliśmy bo już się załamałem że zwyczaj zaginął, a tak to jest jeszcze nadzieja;-) 

3 minuty temu, MartiNBR napisał:

Tam się chyba nic nigdy nie zmieni! Ciągle rozkopane i te zapadnięte studzienki !!! ?

poczekaj do grudnia @MartiNBR to zobaczysz (na zdjęciu Olsztyn k. Częstochowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się @Commander, uczmy "nowych" zachowania karawaningowego - ja będę to robił, bo mam z tego "frajdę" że są jeszcze takie "świry" co sobie machają i oby wiecej nas było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest ale mi na 3-4kampery minimum 1 odmachuje (a czasem nawet i wszystkie)...może jestem bardziej rozpoznawalny dzięki alkowie jako kamper (z daleka) i macham "za oknem" migając światłami wcześniej...najczęściej nie odmachują młodziutkie kampery polskie z wypożyczalni i też często Niemcy nie machają, ale Włosi Skandynawowie czy Holendrzy już bardzo często...

Co do mówienia dzień dobry...jakoś mnie to nie boli i tak najczęściej mówię pierwszy, a nawet za 2 czy 3 dniem Niemcy potrafią odpowiedzieć "dzińdybry" zamiast swoje morning...

Chyba jakoś inaczej ja jeżdżę...albo po innej tej naszej Polsce...

Zobaczymy jak to będzie jak ruszę do Niemcowni ? Tam to klimatyczne podobno trza płącić nawet za 3minuty na plaży... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkowa u Ciebie @Misio pewnie swoje robi, bo u mnie z czoła to "nie widać", że kamper leci - to fakt, ale @Commander'a z cepką to już widać, pewnie i mruganie światłami ma na to wpływ (chociaż @Commander tyż to czyni z tego co pamiętam). Nic tylko cieszyć się trzeba że machamy sobie:):)

Dzień dobry dla mnie i napotkanych składów na dzikowaniu nie robi problemu (zwykle [coby nie napisać zawsze{ze skromności:P}]) pierwszy mówię i odpowiadają mi ludki, ale nigdy nie zapomnę słów (opisywanych kilkanaście postów wcześniej) pani z Łazy/Unieście (szkoda, że zniknęła już ta miejscówka:()

Tak słyszałem i czytałem o tym klimatycznym w dojczach na plaży w Świnoujściu (są duże tablice informacyjne, że przekraczasz granice i trzeba płacić klimatyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sebuś to można uznac, że zdjęcie dla Ciebie wstawiłem by Ci pamięć odswiezyc. Niczego nie przerabiałem - z moimi zdolnościami to pewnie bym je skasował zamiast przerobić -czemu zapytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dziękuję że dla mnie. Ale zaszczyt mnie kopnął :D

Nie no pamiętam, że na koniec się wypogodziło.

Wiesz, dzisiaj mi odbiło i zacząłem wchodzić na kategorie, w których nigdy mnie nie było i tak trafiłem na Twój temat :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się wybrał, ale w ten weekend mam imprezę rodzinną a poza tym w zeszłym tygodniu przejechałem rowerem przez 5 dni z sakwami ponad 300 km i do dzisiaj czuję to w nogach i tyłku :huh:

Tak więc odpoczynek fizyczny w ten weekend mi się należy. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Będziemy w kontakcie. Udanego wyjazdu.

Choć kusisz tym półwyspem, jeszcze mnie tam nie było. Rozumiem, że to na dziko? Da się tam dojechać z cepką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.