Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna "zmiana warty" ?. Cimperek oldtimerem był, więc szacun dla niego, ale obecny ładniejszy. Bezawaryjnych, długich wojaży. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @rumpel, Pimperek (bo o nim mowa) to już taka "seria" i z Cimperkiem porównania nie ma (chociaż z informacji fb wynika, że tyż tylko 3 z tego modelu i lat produkcji są w Polsce, to dla laika "Hymer jak każdy inny z tych lat") ale jak to słowa piosenki mówią "wszystko ma swój czas" i Cimperek ma teraz swój czas u następnego pasjonata starej motoryzacji.

Dzięki, mam na to nadzieję, troszku wyszło na wyjeździe jeszcze do "naprawy" inne rzeczy było wiadomo już wcześniej, ale trzeba korzystać jak można ?.

Dzięki wzajemnie pozdrawia polo63 skład. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szary11 napisał:

Miło jak sprzęt, który się miało, trafia w dobre ręce ? 

Oj miło, miło☺.

Po przejechaniu ponad 300km mogę stwierdzić, że różnicy w prowadzeniu półintegry i alkowy (z tego samego wieku produkcji?) NIE MA, oba "rozpedzają" się jednakowo, palą tyle samo??, tylko że prędkość przelotowa (komfortow do jazdy) w alkowie spadła o 10km/h (do 80km/h) względem półintegry, spalanie nie przekracza 10l (czyli ok 1l większe), prędkość maksymalna niższa o 25km/h (pod 115km/h). 

Czyli mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi, co twierdzą że alkowa w 10l ON/100km się mieści ze spalaniem (w co sam nie mogłem uwierzyć jeżdżąc Cimperkiem, fakt że 10km wolniej, ale w 10 litrach się mieści).

Pozdrawiam, spalony słońcem, szczęśliwy z dziewiczego wyjazdu Pimperkiem polo63?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w końcu uda mi się postawić mojego Osiołka obok Twojego Pimperka...a starsze kampery mają duszę i urok osobisty...

Niech Cimperek dobrze służy u nowego właściciela, a wam Pimperek niesie radość ...

 

O prędkościach i spalaniach - można dużo pisać - ale ważne by kierowca się dogadywał z autem i bezpiecznie razem jechali do celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uda @Misio , uda?, oj mają i temu tyż tylko w takich się lubuję?.

Nowy właściciel Cimperka, pisał że jednocześnie swoje nowe kamperki ochrzciliśmy na wyjazdach, obaj jesteśmy zadowoleni?.

Zajepiaszcza puenta????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aaaaach zmiana planów nastąpiła, bo zaproszenie od chłopaków pod Ostródę dostałem i tutaj:

jutro lecimy, dawaj @stef do nas, Śniardwy musiałem odpuścić w ten zapiątek, latamy nad Szeroki Ostrów nań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj do Ostródy trochę mamy km. A prace kończymy o 16 w piątek, potem odbiór dzieci i wyjazd najwcześniej około 19 w piątek więc późno. My jeździmy Biwak pod sosnami w Okartowie Tartak. Mamy tam z Bstoku około 120 km więc 2,5 godziny spokojnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.