Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dojechalismy @zanka, i to o Waszą załogę chodziło ;).

- Lodówka na 240V działa dobrze, problem tylko z gagaz (miną deszcze pójdzie ona "na warsztat")

- zawór sprawdzony : przepuszcza, jutro zaczynam poszukiwania czegoś takiego albo proszę o podpowiedź czy są lepsze zamienniki? (jakie-link;)i napiszcie dlaczego )

20180624_165841.jpg

20180624_165851.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrywając zdjęcia z aparatu przypomniałem sobie, że Cimperek był pierwszym samochodem, który naszą rodzinę wywiózł za granice naszego państwa:)
P1070760.thumb.JPG.4dfa27ab1d0329affc9ea96aaafb7a23.JPG

a i osobą wybierającym się do m. Międzyzdroje celem zobaczenia "Alei gwiazd" radzę przełożyć wyjazd o tydzień - bo jest ona w przebudowie i w czasie naszego pobytu wyglądała ona tak:

P1070792.thumb.JPG.3df5589cc75b173e0704587bb9f7999e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra zaczyna się robić groźnie:(, padł palnik lodówki, gdzie go mogę nabyć (co z tym począć)? Podczas przedmuchiwania wysypały się z niego bebechy (jakaś siatka?) i teraz strasznie huczy/buczy przy zmianie płomienia na większy:(

 

 

palnik ma napisy: 345JUNKERS a na rewersie OB506041 Lodówka Electrolux RM200B dzięki za wszelakie info.

 

palnik 345JUNKERS lodowka Elektrolux RM200B.jpeg

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy plany w ostatniej chwili biorą w łeb, a kumpel dzwoni, mówiąc że miał dość gór i w czasie urlopu chce mazurskim powietrzem chociaż jeden dzień pooddychać -nazywamy to zbiegiem okoliczności i nawet brak aneksu kuchennego nie przeszkadza zbytnio by doń podjechać.

Walka trwa i będzie wygrana, bo dowiedziałem się ważnych informacji podczas tego ogniska,a palnik na dniach będzie wysłany.

20180708_131639.jpg

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Węgier, dokładniej w Czechach widziałem dzisiaj identyczny kamper jak Wasz. Niestety jechał w przeciwnym kierunku i nie mogłem się dokładniej przyjrzeć. 

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2018 o 17:14, Commander napisał:

Ale ja mówię o miganiu długimi jak ciągnę przyczepę do kogoś kto ciągnie przyczepę żeby móc w odpowiedniej chwili do siebie pomachać jak jest taka ochota... Spoko...już mi to przechodzi i nastawiam się na ,, odbiór,, jak mówi Żania.

A ja jednak pierwszy macham ;)

Najczęściej mówię pierwszy "dzień dobry" itd... i jak ktoś nie odmacha czy nie odpowie - mam go gdzieś...wystarczy ze 1 odmacha na 1000km i już micha się cieszy :D

Ja częściej widzę podobne do naszego Osiołka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Misio napisał:

...

Ja częściej widzę podobne do naszego Osiołka ;)

Prawdą jest @Misio, że coraz to więcej dużych Dethleffsów na drogach widać.

 

W Cimperku doszły nowe metry kabli do nowego oświetlenia, bo jak wcześniej pisałem, pierwszym taśmą led dzieci pomogły się odkleić. Teraz w sypialni będą lampki led, dojdzie nocne podświetlenie wnętrza oraz dodatkowe duże światło w środku, a i bagażnik zyska podświetlenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lodówka na gazie chłodzi jak ttalal (cytując klasyka czyt. @zanka "na maxa"), zawór bezpieczeństwa kupiony i zamontowany ori trumy (brak opini o zamiennikach skłonił mnie do sprawdzonego sprzetu) - w tym miejscu podziękowania dla załogi @maciejkos za rady i pomoc w zakupach.

Podświetlenie nocne spisuje się aż nadto, czekamy na chęci do montażu podswietlenia bagażnika,a w tzw.międzyczasie dojdą Maciejowe gniazda USB

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W piątek ruszamy na województwo małopolskie - chcielibyśmy zahaczyć Oświęcim i tutaj pytanie:
1 - po przeczytaniu strony obozu mam do Was (bo nie rozumiem-niby darmowe a {słono}płatne) każdy musi się zapisać do grupy (wejść o określonej godzinie) i płacić za zwiedzanie czy można sobie za darmoszkę wejść rodziną i spacerkiem obejść wszystko samemu indywidualnie?

2 - Drugie pytanie o cenę parkingu (bo na stronie tylko informacja, że taki jest płatny:(), ile płatny i jakie ramy czasowe?

W Krakowie polecicie jakiś parking (z wolnymi miejscami) bliziutko Starego miasta i co by kieszeni nie nadszarpnąć (najlepiej darmowy:P)
Plan jest by odwiedzić Ustroń,Brenna,Wisła i Szczyrk - w tych dwóch ostatnich miejscach mam miejscówki pod skoczniami za darmoszkę (ale jeśli macie coś sprawdzonego i pewnego to śmiało piszcie:P), jeśli możecie coś podrzucić z dwóch pierwszych będę wdzięczny (głównie by na dzień się przytulić bez obaw i "pójść w miasto")

Na koniec wypadu Zakopane mamy plan odwiedzić - tutaj nic nie mam, ale myślę że mi pomożecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.